Net Limitsiz Tarife

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bence işi sağlama al. Dişini sık ay sonuna kadar. 4GB kotalı gibi kullan. 17 gün sonra yani 01 Eylül 2010' da coşarsın. TTnet bu.. Sana kota aşım ücreti çıkarabilir. Nitekim bana çıkarmıştı. Bir süre sonra da UyduNet e geçtim zaten.

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Siz nereden başvurdunuz ben online işlem merkezinden başvurdum hemen hızım arttı ama fatura hangi tarife üzerinden gelecek onu merak ediyorum.

Bende oradan başvurdum yeni nakil olmuştum galiba ondan gecikti başvurduktan iki gün sonra geçebildim. Fatura olayını 444 0 375 e sordum ikisindende kullandığınız kadar gelir dedi onlarda tam bilmiyor :dirol: Sen şuan sömürüye başladınmı :clap: Ben başlamadım ttnet den korkuyorum açıkcası. Kota aşım falan gelir diye.

Birde 4gb limitlide kota aşımla birlikte en fazla kaç tl geliyor bilen varmı acaba :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
as66 dedi ki:
Birde 4gb limitlide kota aşımla birlikte en fazla kaç tl geliyor bilen varmı acaba :)

Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota
aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz.

1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez.

Yani ne kadar indirirsen indir 56,64 TL gelir :)

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yani ne kadar indirirsen indir 56,64 TL gelir :)
Onu biliyorum da Ttnet deyince insanın bir durup düşünesi geliyor :)

O zaman hertürlü sömürüye devam :D

Ama geçtiğim gün kotam sıfırlandı bu geçtiğimin kanıtı olur demi 444 0 375 de geçmişsiniz dedi daha kurcalamaya gerek varmı acaba :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Kaynak sağlam. Çünkü kendi sitesi :)

TTNET | Bağlantı Çeşitleri | Tüm Bağlantı Ücretleri ( Sağ tarafta yazıyor)

Kotanı niye sıfırlamışlar onu anlamadım.

Belki ben Download rekoru kıracağım arkadaş niye sıfırlıyorsunuz ki :)

444 0 375 geçmişiniz dediyse giriş gitsin.

Ay sonuna kadar acaba geçtim mi geçmedim mi diye merak edersen geçmez o günler :)

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler arkadaşlar. Birisi şu müşteri hizmetlerini arayıp işin doğrusunu öğrensede emin olsak.

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bende sınırlıdaydım ay ortasında sınırsız'a geçtim yüklendikçe yüklendim meğer hala kotalıymışım ay sonu faturasını görünce çok pis bozuldum 98tl ödedim

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar ttnete mail gönderdim şu cevabı verdiler ama ben fazla bişey anlmadım anlayanlar söylesin

ADSL hattınıza ait bilgileriniz kontrol edildiğinde, yararlanmakta olduğunuz tarifenizin 8192/800 Kbps hıza kadar NET Limitsiz olarak tarife değişikliği işleminin yapıldığı ve “5 Ay 15 TL Limitsiz İnternet Kampanyası / 24 Ay Taahhüt”, kampanyasından mevcut aboneliğinize uygun olarak 13.08.2010 tarihi itibariyle yararlandığınız görülmektedir.

Tarife değişikliği işlemi gerçekleşmesine müteakip 1 saat ile 24 saat yeni tarifenizi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Kullanmış olduğunuz tarifenize ait ücretlendirme, tarife değişikliğinizin yapıldığı güne kadar hesaplanır. Tarife değişikliğinizin yapıldığı günden itibaren faturanızın düzenlendiği zamana kadar geçen süre ayrı hesaplanır ve faturanıza yansıtılır.

ADSL hizmeti ön ödemeli bir hizmettir. ADSL faturanız her ayın biri (1) itibariyle kesilir.Kesilen faturanızda yer alan bilgi içerdiği aya ait ücret tutarının bilgisi vermektedir.Kota aşım bilgileri ise bu sebeple aynı ay içersinde gönderilen ADSL faturanız içerisinde yer almamaktadır.İzleyen ay itibariyle gelen faturada yer almaktadır.

Örnek bilgi: Ocak ayı içerisinde kota kullanımınızda aşım var ise,Şubat ayında alınan faturanızda kota aşım bilginiz yer almaktadır.Faturanızda “Kotayı Asan Kullanım Miktarı OCAK-2010” adı altında görünmektedir.

Detaylı bilgi için, 444 0 375 TTNET Çağrı Merkezimizi arayıp, 3’ü tuşladığınızda ilgili kontroller yapılarak size yardımcı olunacaktır.

ReliableTurk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walla ben 3G Vınn kullanıyorum... Evde, işte, havada, karada istersen lavaboda internete gir bağlan bazara... :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Tarife değişikliği işlemi gerçekleşmesine müteakip 1 saat ile 24 saat yeni tarifenizi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Kullanmış olduğunuz tarifenize ait ücretlendirme, tarife değişikliğinizin yapıldığı güne kadar hesaplanır. Tarife değişikliğinizin yapıldığı günden itibaren faturanızın düzenlendiği zamana kadar geçen süre ayrı hesaplanır ve faturanıza yansıtılır.

Bu bilgilere bakarak ben şöyle anladım.

13 Ağustosta tarifeni değiştirmişsin. Senden 13 Ağustosa kadar olan kotalı tarifenin hizmet bedelini alacaklar. Eğer 13 günlük süre içinde kotayı filan da aşmış ise onun da ücretini.

Şu an NetLimitsiz tarifesi kullanıyorsun. Adamlar da doğrulamışlar. Sana büyük ihtimal bir dahaki ay gelecek fatura;

49TL (NetLimitsiz ücreti) + 20 - 30 TL arası kotalı kullandığın tarifenin bedeli. (Kota aşımı varsa onun da ücreti)

Velhasıl en az 60-70 TL arası gibi bir fatura seni bekliyor. Tabi bu benim yorumum :)

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler Arkadaşlar