Net Limitsiz Tarife

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bugün Online işlem merkezinden NET Limitsiz Tarife ye geçtim. Şu anda Online işlem merkezinde tarifem limitsiz olarak görünüyor. Bu ay gelecek olan fatura limitli+limitsiz olarak mı gelecek veya sadece limitsiz faturası mı gelecek?

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
NetLimitsiz faturası gelir. Yani 49 TL.

frost1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün Online işlem merkezinden NET Limitsiz Tarife ye geçtim. Şu anda Online işlem merkezinde tarifem limitsiz olarak görünüyor. Bu ay gelecek olan fatura limitli+limitsiz olarak mı gelecek veya sadece limitsiz faturası mı gelecek?

Ay ortasında tarife değişikliği yaptığın için sana 13 gunluk diğer tarifen 17 gunlükte netlimitsiz tarife ücreti gelicek yani yaklaık 70 lira gibi bi fatura gelir aradakı kıst ücreti yansıyacak tarife değişiklikleri ay sonunda yapılması faturada süprizlere yol acmaz

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ay ortasında tarife değişikliği yaptığın için sana 13 gunluk diğer tarifen 17 gunlükte netlimitsiz tarife ücreti gelicek yani yaklaık 70 lira gibi bi fatura gelir aradakı kıst ücreti yansıyacak tarife değişiklikleri ay sonunda yapılması faturada süprizlere yol acmaz

5 ay 15 tl limitsiz internet kampanyasına geçtim toplam kaç tl gelir?

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
30-40 civarlarında bir fatura gelir yine.
Limitsiz tarifeye de geçmen 24 saati alabiliyor,göründüğüne aldanma tam emin ol.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Geçtiğin güne kadar eski tarife ve 1 ay dolana kadar diğer tarife.

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aynı tarife değişikliğini geçen ay ben yaptım. 72-73 TL civarında bişey geldi. Üstelik tarife değişikliğini ayın 28'inde yaptım. Biraz fazla gibi geldi ama arkasını aramadım. Sanırım sana da 70 TL civarında bişey gelir. Aylık 15 TL kampanyası olduğuna göre belki indirim alırsın yine. öyle olursa 35-40 TL civarında bişey gelmesi lazım. Faturayı yazarsın buraya. Bakalım ne kadar olcak :)

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
işin ucunda TTNET varsa sen baya bi bekle herşey olabilir. ben 3G kullanıyorum rahatım

---------- saat 18:02 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:01 eklenmişti ----------

bende merak ettm bakalım arkadaşa ne kesecekler:D

son.durak.27

Profesör
Reaksiyon puanı
11
valla bende aynı senin gibi limitli iken net limitsize gectim ve sonuc limitli + limitsiz fiayatını ödedim toplam 81.00... yani ikisinide ödeyebilirsin

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler arkadaşlar

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar şimdi ikisinin toplamını ödeyeceğiz yoksa 49 tl mi :)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Net limitsiz tarifesi 8 Mbps'ye kadar internet hızını destekler yani hızınız bu kampanyaya geçtikten sonra illa 8 Mbps olacak diye bir durum yok. Bağlı olduğunuz santral ve telefon hattınız ne kadar hızı desteklerse o hızla internete çıkabilirsiniz. En üst limit 8 mbps olarak sınırlandırılmıştır.

Ama ben bugüne kadar 8 mbps ile internete çıkan göremedim. Benim hızım da 5 mbps.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
henüz 3Gile tanışmadan TTNET te tarifemi sınırsıza geçirmiştim ay sonu bana da baya bi fatura kesmişlerdi galiba kafadan fatura kestiler.:lol: ama TTNET i terkettim siz de terkedin

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tarife 8 mbps gösteriyor ama ben 5 mbps hızdayım.

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Tarife 8 mbps gösteriyor ama ben 5 mbps hızdayım.

8 Mbps olanda var ama bizimkisi 8 mbps'ye kadar, yani değişken hızlara sahip. Hattının desteklediği hıza kadar destekler. Bu arada 15 GB kota sınırı kalkmış yanlış bilgi vermek istemem ama girip bakın bir siteye. Ya da araştırın. Sadece hız düşümleri olacak.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bir soru daha soracağım, ben şu anda eski tarifede miyim (4gb limitli). net limitsiz tarifesindemiyim. online işlem merkezinde net limitsiz yazıyor doğru mu?

masterofcoders

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Net limitsiz tarifesi 8 Mbps'ye kadar internet hızını destekler yani hızınız bu kampanyaya geçtikten sonra illa 8 Mbps olacak diye bir durum yok. Bağlı olduğunuz santral ve telefon hattınız ne kadar hızı desteklerse o hızla internete çıkabilirsiniz. En üst limit 8 mbps olarak sınırlandırılmıştır.

Ama ben bugüne kadar 8 mbps ile internete çıkan göremedim. Benim hızım da 5 mbps.
Denizlide kenar mahallede oturmama rağmen benim bağlantı stabil olarak 8mb...

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
49 dan fazla gelir fatura,bende limitsize geçmiştim ay ortasında o zaman tam olarak öğrenmiştim nasıl hesaplandığını müşteri hizmetlerinden,hatırlayamadım şimdi.60 civarları bişey gelmişti banada.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Net Limitsize dün geçmiştim geçerli olmuşmudur.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Eğer hızında bir farklılık olmuşsa geçerli de olmuştur :)

Benim arkadaş online işlemler merkezinden tarife değişikliği onayı bastığı anda NetLimitsize geçmişti :)

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7

Benim arkadaş online işlemler merkezinden tarife değişikliği onayı bastığı anda NetLimitsize geçmişti :)

Hızımda değişiklik oldu 1 mpbs idi şu anda 5-6 mbps oldu, ama şu anda limit yok değil mi(4gb lik). Bu ttnetin ne yapacağı belli olmaz eğer limitsiz tarifeye geçemediyse bide kota aşım ücreti ödemeyelim

reyes123

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bende ayın 11 geçmiştim limitsiz tarifeden netlmitsize 51.50 gelmişti.

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11

Bize denk gelmedi o perşembe başvurdum hala işlem yapılıyor diyor daha geçemdik herhalde pazartesi geçerim.

hallo

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bize denk gelmedi o perşembe başvurdum hala işlem yapılıyor diyor daha geçemdik herhalde pazartesi geçerim.

Siz nereden başvurdunuz ben online işlem merkezinden başvurdum hemen hızım arttı ama fatura hangi tarife üzerinden gelecek onu merak ediyorum.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
NetLimitsize geçmeden önceki tarifen neydi_?