Neroyu kaldıramıyorum...!!!!

Bu konuyu okuyanlar

FearOfTheDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vista kullanıcısıyım ve Nero7 Premium versiyonunu bilgisayarımdan kaldıramıyorum. Kuzenim bilgisayarı kurcalarkene ;D neronun dosyalarını kaldırmış onu boşverin nereden bulduysa vista kurulurken nero7 premium setup kurulumunu dahi silmiş fırlama ;D he şimdi ise ne silebiliyorum nede program ekle kaldırı bir kenara bırakın Troy abimin tavsiyesi olan Ashampoo Uninstaller programını bile kullandığım halde yine kaldıramıyorum.
Program ekle kaldırda işlem yaptığımda "bu program yüklü olan programlar için geçerli" diyor, yeniden nero7premium u yüklemek istediğim de ise yükleme sırasın da hata oluştu. diyor işin içinden bir türlü çıkamıyorum... >:( :-[ :'( ağlıcam artık yaa :( :'(
[glow=red,2,300]Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...[/glow]

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güvenli kipte neroyu tekrar kur ve program ekle kaldırdan hallet.Olmazsa yine güvenli kipte neroya dair ne varsa sil(registry dahil), temizlik programlarıyla da temizle.

FearOfTheDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür elektr10 bi deneyem bakem sonucu bildiririm...

FearOfTheDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eveeettt sonucu bildiriyorum...
Ben bu bilgisayardan çakmıyorum abi :-[
güvenli kip nerde bulabilsem bahçedeki tavukları kesecem "adak olayı" :p "-sahte vista mı var yoksam bende... ???

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
FearOfTheDark Nero 7 Kaldırma Aracını denemediysen,Your uninstaller yada Smart Uninstaller'i dene sorunun çözülür sanırım.Güvenli Kip PC Açılırken F8 e Bas ;)

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
xp kullanıyorum vista kullanmadım ama xp de regedit yani kayıt defteri diye bişey var başlat+çalıştır+regedit diyosunaçıllan sayfada yukardaki menüden bul diyosunsilmek istediğin dosyanın adını yaz nekadar nero 7 varsa hepsini sağ tıkla ve sil
ama dikkat et burası windowsun beynidir yanlış bişey silme sistamin kararsız çalışabillir en kötü ihtimalle fortmat artarsın:D:D:D