Nerelisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
başlattığım bir konu silindi özelden ss atsam olurmu yada ulaşırsanız bana çok mutlu olurum nedenini öğrenmek istiyorum
Forum kurallarına uymadığınızdan konunuz silinmiş. Forum kurallarını okuyup yeniden açabilirsiniz.

unknownboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2020-10-21 211308.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-21 211308.png
    327.6 KB · Görüntüleme: 104

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
buyrun silinmiş ne yazıkki
Konuyu görebiliyorum. Kurallara uymadığı için silinmiş.

Mesaj otomatik birleştirildi:

8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

unknownboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkür ederim fotoğrafı yazıya çeviren uygulama ismi söyleseniz bide tadından yenmez (jpeg to pdf)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
teşekkür ederim fotoğrafı yazıya çeviren uygulama ismi söyleseniz bide tadından yenmez (jpeg to pdf)
İlk olarak herkese merhaba, ailem (annem ve babam) bilgisayar oynamamdan şikayetçiler ve bunu haftada en az 2-3 kez tartışma ile dile getiriyorlar. Aslında haklılarda ama zamanında yaptıkları bazı yanlışlar yüzünden bu konuda herhangi bir şey yapamıyorlar(korona yüzünden canlı dersler var ve bilgisayar telefonu vermek zorundalar). Aslında ben okulların açık olduğu zamanlar bilgisayar yada telefon kullanmam (yasaktır), fakat yukardaki satırda parantez içinde anlattığım olay yüzünden pek bir şey yapamıyorlar ne yazık ki , malum sınavlarda başladı ve uzaktan eğitim ile pek ders anlamadığım için sınavlarda da biraz başarısız olcam gibi gözüküyor , ve bende aslında bilgisayarda/sosyal medyada çok zaman kaybettiğimi düşündüğümden dolayı(dikkat eksikliği, okuduğunu anlamama) bu cihazlardan uzaklaşmak istiyorum (ama sigara gibi düşünün) bırakamıyorum. KISACASI ÖYLE İŞTE ARTIK BAŞIM AĞRIMAYA BAŞLADI AİLEMDE NE YAPACAĞI KONUSUNDA KARARSIZ KALDI SON ÇARE ARTIK FORUM SAYFALARINDAN YARDIM DESTEK İSTİCEM

(VE BU ARADA BEN KENDİM DE GÜZEL BİR ÜNİ İSTİYORUM İSTEMESEM BÖYLE OLMAM YANİ

BU METNİ OKUYAN VE DESTEK MESAJINDA BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ GÜNLER

unknownboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
okadar uğraştınız sizden nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum çok sağ olun cidden böyle sayfaların sizin gibi mod lara ihtiyacı var bide siz kendi yorumunuzu yaparsanız çok minnet duycam sizden bu son mesajım olcak yeteri kadar rahatsız ettiğim içinde kusura bakmayın iyi akşamlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Kaç sene oldu Konya ya gitmeyeli iki sene Çumrada kalmıştım

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Gezme diyelim en son 96 yılıydı galiba

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Tek Cumrada kalmadım ya [emoji23]Nevşehir Niğde gez babam gez baya şehir de yazmayalım arada muhbebeti gelir yine