Nefesini Ensemde Hissettim

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Fildişi Sahili Milli Takımı’nın en değerli yıldızı olan 30 yaşındaki futbolcu, başarılı savunma oyuncumuz için "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş biri" dedi.

drogba_8.jpg

Milli Takımımız önceki akşam Fildişi Sahili karşısında İzmir’de önemli bir prova yaparken, herkesin gözü konuk takımın yıldızı Didier Drogba’nın üzerindeydi. İngiltere’de Chelsea’de forma giyen ve değeri yaklaşık 40 milyon Euro olan Fildişi Sahilili futbolcu, maçın son anlarında attığı golle takımını 1-1’lik beraberliğe taşırken, başarılı futbolu yanında hırsı ve kazanma arzusuyla da ön plana çıktı.

20. dakikada Servet Çetin ile giriştiği mücadelede sağ ayak bileğine aldığı darbeyle acıyla kıvrandı, kramponu yırtıldı, ama Drogba hırsla, maça devam etmekte kararlıydı. Mücadeleci futboluyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu maç sonrası sahada kendisine sıkıntılı anlar yaşatan Servet’ten ise övgüyle söz etti. Galatasaray’da forma giyen milli futbolcumuzun sahada kendisine çok sıkıntı yaşattığına dikkat çeken Drogba, "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş adam. Nefesini oynarken ensemde hissettim. İngiltere’de forma giyen Tuncay Şanlı da çok kaliteli bir forvet oyuncusu" dedi

Kaynak

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Servet birtane zaten ya. Aslan yürek ;)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Turkish Kebab Balık Rakı perfect...