Need for Speed: World'ün beta testlerine katılmak ister misiniz

Bu konuyu okuyanlar

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
yahu bu konu açıldığı gün indirip kurdum oyun güzele benziyordu şimdi yine bu konuyu gördüm oyuna tıkladım açılmıyor bağlantı kapatıldı hatası galiba :)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
bende keyimi aldım indirmeye başladım bakalım nasılmış merak ettim.

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
yahu bu konu açıldığı gün indirip kurdum oyun güzele benziyordu şimdi yine bu konuyu gördüm oyuna tıkladım açılmıyor bağlantı kapatıldı hatası galiba :)

oyunu kaldır yeni download setup indir 704,66 MB Kurulum Dosyası Yeni Beta Bu Eski Dosyalarla Çalışmıyor

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
oyunu kaldır yeni download setup indir 704,66 MB Kurulum Dosyası Yeni Beta Bu Eski Dosyalarla Çalışmıyor
oo team her seferinde böyle yapacaksak bir anlamı kalmazki :) neyse tavsiyenin bir kısmına uyayaım oyunu tümden kaldırayım :)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
şimdi oyunun kurulumunu indirdim sonra login de oldum oradan sonra update deyip oyunun yüklenmesini mi bekleyeceğim.? eğer öyleyse boyutu veya süresi ne kadar?

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
şimdi oyunun kurulumunu indirdim sonra login de oldum oradan sonra update deyip oyunun yüklenmesini mi bekleyeceğim.? eğer öyleyse boyutu veya süresi ne kadar?

İndirilecek 704,66 MB Gözüküyor Ama Diskte Daha Fazla Gözüküyor Oyunu 10 Dk Sonra Yükleme Tamamlanıyor Yazarım

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
yani 700mb'ı yarıda kesme gibi bir durum var mı? yaklaşım 1mbit bağlantıyla 1,5-2 saate yakın sürerde..

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
adı üstünde beta şimdi bende yüklüyorum izlenimlerimi yazacağım
Most wanted ile Carbon karışımı bir oyun gibi geldi bana birde nfs lerde genelde ya gece ya gündüz olurdu world de sanırım hem gece hem gündüz olabiliyor ayrıca bu oyunda yollar biraz daha heyecan verici :)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
tek seferde kesintisiz indirmenizde yarar var bu benim 2.yüklemem yarım yamalak oluyor

hmm o zaman gündüz evde yokken bırakayım indirsin, şimdi internetten mahrum kalmayalım :)

peki oyunu indirince belli bir süre oynama sınırı var mı nasıl oluyor. yoksa orijinali çıkana kadar oyna mantığımı..

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
hmm o zaman gündüz evde yokken bırakayım indirsin, şimdi internetten mahrum kalmayalım :)

peki oyunu indirince belli bir süre oynama sınırı var mı nasıl oluyor. yoksa orijinali çıkana kadar oyna mantığımı..

Driver Profile 50 ye Kadar Yükselebiliyorsun

Beta Olduğu İçin Server Kapatılana Kadar Oynuyorsun

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
1 Ay Açık Kalır Benim Tahminim Dahada Uzun Olabilir
Oyun 1,60 GB Yakın Diskte Yer Kapladı

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
yeni beta dedik ama, benden önce duyrulmuş bile
dikkat etmemişim.

Polis parçalama zamanı geldi demek.:)

nigdeli5168

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kurulum dosyasını nereden indirdiniz ya bi tarif etseniz ?paralı indirme geldi bende ?

ozkan370

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sitede şöle yazıyo cuma günü canada saatine göre sabah 10 da tekrar açılacak oda bizim bura saatine göre akşam 7 civarı yapıyo ve 5 temmuza kadar açık kalıcak yazıyo yanlış anlamadıysam akşam 7 de bekleyip görücez

TeamTürk

Asistan
Reaksiyon puanı
12
sitede şöle yazıyo cuma günü canada saatine göre sabah 10 da tekrar açılacak oda bizim bura saatine göre akşam 7 civarı yapıyo ve 5 temmuza kadar açık kalıcak yazıyo yanlış anlamadıysam akşam 7 de bekleyip görücez

dediğin gibiyse işin cılkını çıkartırlar aç kapa aç kapa

ozkan370

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
beta tekrar açılmıştır site bendede açılmıyo yogunluktan dolayı