Need For Speed The Run

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
şaka mı bu? :p

MSQzB.jpg

Bu resmi koymaya gelmiştim :D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Torrentleech 575 / 917
İptorent 90 / 172

Need for Speed The Run-Black Box ne oluyor ?

fatih0xx

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben indirdim ama çalıştıramadım. sistemim 64 bit ondanmı acaba

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Sadece ingilizce olan sürümü (BlackBox) 4.61 GB.

Evet dostum ama o boyutta sıkıştırılmış bir ripin kurarken ne kadar süreceğini de tahmin edersin herhalde. :) 1 saatte falan kurulur tahminimce.
Bu arada netten bulun bir premium filesonic, wupload hesabı indirin IDM ile. 15 GB torrent'ten iner mi yahu.. İndirenlere Allah sabır versin.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Torrentte son hızda iniyorsa indirilebilir :D

Blackbox geç kuruluyorsa uğraşmayalım birde onunla 15 gb yi çekelim.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
İndirecekler için: P2P sürümlerdeki fps sınırlama sorunu yok. Keyfini çıkarın.

Nasıl saçmalamışım ama. Fps sınırlandırma olayının sürüm kaynaklı olduğunu düşünüyordum, rilodıd release çıkarınca dertler bitecek dedim ama maalesef işin aslı öyle değilmiş; :cursing:

NFS: The Run, 30 FPS'de Çalışacak

Need for Speed: The Run ile ilgili hâyâl kırıklığı yaratabilecek bir bilgi paylaşıldı. Black Box imzalı yeni NFS'nin maalesef 30 fps'de çalışacağı doğrulandı.

L.A. Noire'in de 30 fps olarak çalışacak olması PC oyuncuları tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Ancak L.A. Noire'in en azından açık dünya tabanlı bir oyun olduğunu düşündüğümüzde affedilebilir bir yanı olduğunu görüyoruz. NFS: The Run ise yarış oyunu olmasına rağmen böyle bir fps sorunu ile karşılaşması otoriteler tarafından tepkiyle karşılandı.

Belki de ileride bir yama ile oyunun FPS'si arttırılabilir. Kim bilir, ancak şu anda elimizde 30 fps ile çalışacak bir Need for Speed: The Run bulunuyor.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Fulldosya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu indirdim ve güzel bir şekilde oynuyorum aslına bakarsanız kös kös yarışmak yerine oyuna bir senaryo katmaları güzel olmuş

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
15gb ı indirmem, rardan çıkarmamdan daha kısa sürdü. çıkan rardan bir daha çıkarıyorum işe bak :)

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Evet dostum ama o boyutta sıkıştırılmış bir ripin kurarken ne kadar süreceğini de tahmin edersin herhalde. :) 1 saatte falan kurulur tahminimce.
Bu arada netten bulun bir premium filesonic, wupload hesabı indirin IDM ile. 15 GB torrent'ten iner mi yahu.. İndirenlere Allah sabır versin.

4.61 gb indirdim.
2 saat kurulması sürdü.
kuruldukdan sonra 15.3 gb oluyor.

-----------
frostbite 2 grafiğin hakkını vermiş yine..

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Ben o zaman fazla iyimser söylemişim 1 saat diye. :) 5.68'lik rip 45 dk kadar sürmüştü, reloaded 10 dk sürmedi sanırım. Gel gör ki lanet 30 fps olayı yüzünden oyunu oynayasım gelmiyor. :hammer:

Ekleme: Bu arada Skidrow; L.A. Noire ve Saints Row The Third release'lerini yayınladı. Telafi edecekler sanırım.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
3 saattir aralıksız oynuyorum. grafikler gerçekten harika. dev ekranda tadı bambaşka oluyor.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Call of'u bitireyim buna dadanırım :D

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bende inmesini bekliyorum sonra başlayacağım oynamaya :)

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1Mb ile tam bir işkence olsa da inşallah linkler ölmeden 3 güne iner
ve neymiş görürüz :eek:

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
15gb ı indirmem, rardan çıkarmamdan daha kısa sürdü. çıkan rardan bir daha çıkarıyorum işe bak :)
al benden de o kadar. kaç kez rardan çıkardım hatırlamıyorum bile. :D şu oyunların dvdsi çıkınca adam gibi isosunu kırıp paylaşsalar keşke.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Benim gelemedi bi türlü hız azalıyor hep . Reloaded

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Oyunu yeni oynamaya başladım ilk izlenim olarak senaryosunu çözemesemde grafikler güzel ancak klavyede oynamak eziyet olmuş tuşları ayarlıyorum ama oyuna girince farklı gamepad kısayollarını gösteriyor klavyeden ilk denemede bulana kadar adam ölüp gidiyor. Ancak benze bir sorun gamepad içinde geçerli ayarlar kontroller kısmına girince sadece klavye ve direksiyon seti koymuşlar haliyle gamepad tuşlarını ayarlamak biraz sıkıntılı ve halende bu sorunu çözebilmiş değilim çünkü oyun kontrolleri direksiyon setine uyarlı olduğu için gamepad'de bulunan tuşların bazılarını görmüyor ve bu da oynayışı epey zorlaştırıyor.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
6 GB oyun 2 saatte indi ilk izlenimim çok iyi denilebilir aksiyon bol şu sıralar oynadığım tek oyun şöförler sıralamasında 86. sıralamadayım grafikler iyi NVIDIA driverlarını güncellemeniz lazım

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Gamepad ile oynayabiliyor muyuz?

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Gamepad ile oynayabiliyor muyuz?

Oyunda gamepad desteği yok ama direksiyon setini kendine göre ayarlayabiliyorsun. Ancak her nekadar ayarlasanda bazı tuşlar için bu mümkün olmuyor (aslında bu sorun gamepad'lere göre değişeblir).
Biraz sıkıntı versede şimdilik karışık bir kombinasyon yaparak oynuyorum

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Oyunu biraz oynadım ama daha fazla dayanamadım.
Kötü.
Oyundaki tek güzel şey şu :D

needforspeedtherun20111o.jpg

Bir de o kadar blur efekti konulmuş bir kişi de çıkıp dememiş ki aga bu nedir önümü göremiyorum

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Oyunda gamepad desteği yok ama direksiyon setini kendine göre ayarlayabiliyorsun. Ancak her nekadar ayarlasanda bazı tuşlar için bu mümkün olmuyor (aslında bu sorun gamepad'lere göre değişeblir).
Biraz sıkıntı versede şimdilik karışık bir kombinasyon yaparak oynuyorum

Gamepad düşünüyordum oyun için ama bakacağız çaresine..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
oyunu kurdum ve biraz oynadım. ilk izlenimlerim şöyle: :)

artılar:
grafikler güzel. senaryo fena değil. ses efektleri ve müzikler kaliteli. oyun içindeki yarışlar keyifli. yarış içinde checkpoint sisteminin getirilmesi güzel. herhangi bir yerde kaza yaparsak, son checkpoint noktasından devam edebiliyoruz. o ana kadar yaptıklarımız çöpe gitmiyor. araç kullanımı zor değil.

eksiler:
kontroller hot pursuit'in aynısı. aracı hareket ettirmek için A tuşuna, nitro için SOL SHIFT tuşuna ve virajları alabilmek için SPACE tuşuna basmak gerek. ben klasik nfs kontrollerini (ok tuşları) tercih ederdim. ayarlar bölümünden A yerine yukarı ok tuşunu da ayarlayamadım. sonunda problemimi num pad tuşlarına (8-4-5-6) ayarlayarak hallettim.
ayrıca yarış içinde araç yoldan çıkarsa oyun reset atıyor ve son checkpoint noktasına geliyoruz. üstelik her bölümde sınırlı sayıda reset hakkımız var. haklarımızı tüketirsek bölümü baştan oynamak zorunda kalıyoruz. araç biraz savrulup asfalttan dışarı kaysa reset atıyor. bugüne kadar hiçbir yarış oyununda böyle saçma bir durum görmedim.

puanım: 7/10