Need For Speed Serisinin Tarihi

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Her oyunun sekteye uğradığı bir sürümü var sanırım.:)

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Efsane olmasının tarihi Underground ile başlar, Most Wanted ile biter, bunun dışında Underground'dan önceki oyunlar efsane olmasa bile kalitelidir, Most Wanted'dan sonraki Carbon da kalitelidir, ondan sonra zorlarsak bir iki tanesine güzel diyebiliriz, bunun dışındakiler maalesef leştir.
Underground'daki gibi şöyle coşturacak insana gaza basma isteği veren Scream Metal şarkılar koymak yerine leş gibi elektronik şarkılar koyuyorlar.
Kaliteli bir kurgu olmak şartıyla ortalama bir senaryoya razıyız ama o bölüm de elde kalıyor.
Oynanışa, grafiğe vs hiç girmiyorum, girsem çıkamam.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Efsane olmasının tarihi Underground ile başlar, Most Wanted ile biter, bunun dışında Underground'dan önceki oyunlar efsane olmasa bile kalitelidir, Most Wanted'dan sonraki Carbon da kalitelidir, ondan sonra zorlarsak bir iki tanesine güzel diyebiliriz, bunun dışındakiler maalesef leştir.
Underground'daki gibi şöyle coşturacak insana gaza basma isteği veren Scream Metal şarkılar koymak yerine leş gibi elektronik şarkılar koyuyorlar.
Kaliteli bir kurgu olmak şartıyla ortalama bir senaryoya razıyız ama o bölüm de elde kalıyor.
Oynanışa, grafiğe vs hiç girmiyorum, girsem çıkamam.
Most Wanted 2012 grafik olarak güzel ancak hikaye olarak galiba Most Wanted(2005 veya 2006'ydı) daha güzel.

Son düzenleme:

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Most Wanted 2012 isimden yararlanmaya çalışan uyduruk bir oyun, oynanışı vs çok kötü.
Need For Speed Underground ve Most Wanted'a oynanış bazında en çok yaklaşan oyun Race Driver Grid ama vizyonları çok farklı.