Need for Speed: Hot Pursuit PC İnceleme

ZorhaK

Rektör
araçlardaki hasarların gerçeği yansıtmamasının sebebi otomobil markalarının buna müsade etmemesi.Ya da bunun olması için istedikleri büyük paralar... demişsiniz.

Cepte.:)

Vay be

zuvay nidya

Doçent
ben ise pc de oyunu bitirmis durumdayim.ve kesinlikle pc de grafik xbox 360 ve ps3 göre olagan üstün perfomansa sahip...
hayir bu konuda size hak veremem.
arabalarin param parca olmamasi icin parayla kaynaklanmiyor.ea de ise dünyaynin parasini bile verse ne yazikki parcalanmis araclarin hakkini alamiyor.sebep ise markalarin imaji bozuluyor.yani insan oynadikca düsünürki ya bu arabalar hakikaten böyle mi parcalaniyor.dünyanin parasini harca arabaya ama güvenlik acisindan dolay i sifir vekiyor.bu imaji bize yansitmamak icin izin verilmiyor....

ExCeLLeNT

Dekan
Bu parçalanma olayını test drivede görmüştüm diye hatırlıyorum.Test drivededa hakları satın alamamışlardı o yüzden parçalanmıyorlardı ki hangimiz acaba bu güzel araçları porscheleri lamborghinileri paramparça sürmek isteriz ki? :DParçalansın da o kadar değil bence yeter bu efektler.

m1903

Profesör
Bu parçalanma olayını test drivede görmüştüm diye hatırlıyorum.Test drivededa hakları satın alamamışlardı o yüzden parçalanmıyorlardı ki hangimiz acaba bu güzel araçları porscheleri lamborghinileri paramparça sürmek isteriz ki? :DParçalansın da o kadar değil bence yeter bu efektler.

Amacınız Lamborghini parçalamaksa Race Driver: Grid'de parçalayabilirsiniz. Araçların hasar alması nfs gibi arcade oyunlarda olacak şey değil.