Nedir bu ülkedeki trap müzik furyası ?

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Allah aşkına senelerdir var bu müzik türü ne olduda ülkede bu aralar patlama yaptı her yerde ama her yerde çalıyor benim orhancı, müslümcü arkadaşlarım bile ''B4Na Atmha ShöyLe SAheyler YhA Ben Trap Musikisi DiNliy0m taammı'' triplerine girmiş kardeş hayırdır ya ? Müzik zevkin öyledir sevipte dinlersin tamam ona karışılmaz zaten ama kendini havalı zannettiğin için dinleme cidden komik oluyorsun.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Şahinci tayfa bass arıyor. Ve bass'ta en iyi trap'te veriliyor. Bende dinliyorum çok güzel bir müzik türü:)

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Şahinci tayfa bass arıyor. Ve bass'ta en iyi trap'te veriliyor. Bende dinliyorum çok güzel bir müzik türü:)
Problemim müzik türünde değil de bir anda neden trend olupda kendini havalı sana bir takım elemanın eline düştü bunlar problemim orada :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Problemim müzik türünde değil de bir anda neden trend olupda kendini havalı sana bir takım elemanın eline düştü bunlar problemim orada :D
Biraz komik gelebilir ama bu furyayı acun başlattı. O ses'te rapper'lar arkada trap kullandılar. Ve survivor'da kullandığı müzikleri insanlar sevdiler. Aradılar buldular. İndirdiler:D

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Biraz komik gelebilir ama bu furyayı acun başlattı. O ses'te rapper'lar arkada trap kullandılar. Ve survivor'da kullandığı müzikleri insanlar sevdiler. Aradılar buldular. İndirdiler:D
Bir şeyide o başlatmasın yahu bunuda mı Acun medya çıkardı :D

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Trap müzik dinlemeye 5-6 yıl önce başladım. Ülkemizde ki pop kültürü beni çok bağlamıyor, illa o kulakta "bas ve tiz" seslerini bangır bangır duyucam.