Neden Yandex kullanmayacaksınız?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7
Neden Yandex kullanmicaksınız? Abi indirdim Yandex'i arkadaş Bilgisayar patlıyordu bu ne kasma ya? orasını geçelim. İlk önce önüme Yandex'i indirdim ve açtım Direk sekme olarak Yandex'i indir sekmesi çıktı e kardeşim zaten indirmişim neden aynı sekme açılıyor anlamadım. Ondan sonra hızlı erişim tamamen çöp. Haraketli arka plan mı olur ya? Ayarlar desen çok dağınık, Düzensiz arama motoru hiç iyi değil. Reklam engelleyicisi kötü. Gizlilik daha da berbat. Bir sürü gereksiz şeyler önüme çıktı yok turbo falan. Ayarlar menüsü çok saçma yerde. Ayarlar kısmından Koyu tema yaptım sadece üst çubuk koyu oldu hayla ayarlar kısmı bem beyaz gözüm kör oldu. Eklenti mağazası aşırı saçma cidden bunu mu kullanıyorsunuz @_Zaur_ bey.

Ekli dosyayı görüntüle 145960
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır artık Revo Uninstaller ile silebilirim oh be...
Bende tarayıcıyı açtığımda Yandex'i indir diye bi şey çıkmadı.
Hızlı erişim yine her zaman ki hızlı erişim klasör yapabiliyor site eklenebiliyor başka ne olcak? Hareketli arka plan olur. Gizlilik kötü katılıyorum. Tek Eklenti mağazası bu değil Opera eklenti mağazası ve Chrome eklenti mağazası kullanabiliyor.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
download.jpg

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Sanki çok önemli dünya sorunlarıyla ilgili konuşuyorlar. Görende korona virüse çare bulduklarını zanneder. Alt tarafı tarayıcı sadece. Bu yüzden birbirinize hakaret falan etmeyin. Lütfen sakin olalım biraz. :)

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Yandex'i hiçbir zaman tercih etmem fakat insanların tercihine saygı duymak yakışır bize. Değil mi? İnsanları boş yere kırmayın.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
VPN'i kendin ekleyebilirsin.
DarkWeb'e Yandex üzerinden giremezsin, Tor Browser üzerinden girebilirsin belirli ayarlar yaparak.
DarkWeb'e nasıl girecen sitenin linkini biliyorsan bize atsana.
Tor gizli servisleri ile yayın yapan (.onion uzantılı) sitelere (yaygın deyişle dark web :d) girmek için (ayar yaparak) başka tarayıcılar da kullanılabiliyor aslında. Ve aksine Tor Tarayıcısı'nı kullanırken bu uzantıda yayın yapan sitelere erişmek için hiçbir ayar yapmak gerekmiyor.