Neden Kimse Beni Sevmiyor?

Reaksiyon puanı
4
Hayatımdaki kimse beni sevmiyor. Yanlış olan ben miyim yoksa çevremdeki insanlar mı bunu anlayamıyorum. Bir insanı niye bir kişi bile sevmez ki. Hayatımda hiç bir şey doğru gitmedi. Herkesi görüyorum "en yakın arkadaşım" diyebildikleri kişiler var hatta "dostum" dedikleri kişiler var, benim neden kimsem yok. Kimse benim değerimi anlamıyor ya da gerçekten değersiz bir yığının tekiyim.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,893
Canlarını sıkıyor olabilirsin veya samimiyet kuramıyorsundur büyük ihtimalle. Sana yeterince sevgi almadığını hissettiren şey nedir?

Reaksiyon puanı
4
Canlarını sıkıyor olabilirsin veya samimiyet kuramıyorsundur büyük ihtimalle. Sana yeterince sevgi almadığını hissettiren şey nedir?
Kimsenin canını sıkacak bir şey yapmadım. Herkesle iyi geçinmeye çalıştım kimseyi kaybetmek istemedim hatayı nerde yaptım bilmiyorum. Aslında çok eğlenceli bir insanım. Eski okulumda herkes beni severdi Herkes beni tanırdı ama şimdi onlardan ne arayan var ne soran

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,893
Kimsenin canını sıkacak bir şey yapmadım. Herkesle iyi geçinmeye çalıştım kimseyi kaybetmek istemedim hatayı nerde yaptım bilmiyorum. Aslında çok eğlenceli bir insanım. Eski okulumda herkes beni severdi Herkes beni tanırdı ama şimdi onlardan ne arayan var ne soran
Benim de doluydu arkadaşım. Sanırsam sırf her gün birbirinizi görüyorsunuz diye öyle geçici bir arkadaşlık oluyor. Neyse ki bunun farkına varıp ben ilişkilerimi kalıcı ve dışarıda da sürecek şekilde geliştirmiştim. Yoksa çalıştığın yerdeki iş arkadaşın, birlikte okuduğun sıra arkadaşın falan sormaz etmez oluyor. Yeri tekrardan doldurulabilir oluyorsun.

Acaba arkadaş bulamama sebebin yeni alıştığın bir ortam falan olabilir mi? Sana yabancı gözüyle bakmamaları gerekiyor.

Sananekral60

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Bende aynıyım hep dayak yiyom okulda 1 tane ilkokuldan arkadaşım var oda başka bi ilçede yaşıyo ah lan

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Yalnız olmakta güzel. Yalnız başına vakit geçirebilen birini kimse yıkamaz. Benimde dostum diyebileceğim 2-3 kişi var, onun dışında sırf arkadaş olmak için, vakit geçirmek için kimsenin arkasından koşmam. Bende çok sevilmiyorum çünkü yapılan haksızlıklara, adaletsizliklere, yanlışlara sus pus olmuyorum.

Bende aynıyım hep dayak yiyom okulda 1 tane ilkokuldan arkadaşım var oda başka bi ilçede yaşıyo ah lan
Kendini ezdirme.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,813
Bi foto at, bakalım çok mu çirkinsin.
Ya xlamöxnamx abi ne alaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni de kimse sevmiyor ama benim hoşuma gidiyor ahxlzözöz hayatımda sadece 3 tane arkadasım var biri hatta ikisi şüpheli beni gerçekleri söylediğim için sevmiyorlar ?
Yapacak bir şey yok zirve tek kişiliktir sözöxlmzx

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,696
Başkalarının seni sevmesi önemli değil illa seven birini bulursun. Sen kendini sev yeter.

waderix ??

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İnsanların birçoğu menfaati varsa arkadaşlık ediyor. Okulda notların yüksektir, senden ders notu veya kopya almak için çevrende birçok insan olur. Okul bittikten sonra ne arar, ne sorarlar.

Bilgisayardan veya tamir işlerinden anlıyorsundur, arıza çıktıkça arayanlar olur.

Maddi durumun kuvvetlidir, seninle takılırlar. Paran biterse gazlarlar.

Birçok ünlü kişi yaşlanınca veya hastalanınca yalnız kalmaya başlamıştır. Şöhreti ve parası varken etrafında yüzlerce kişi olduğu hâlde son günlerinde 2-3 kişi kalan veya tamamen yalnız kalan ünlüler olmuş.

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Hayatımdaki kimse beni sevmiyor. Yanlış olan ben miyim yoksa çevremdeki insanlar mı bunu anlayamıyorum. Bir insanı niye bir kişi bile sevmez ki. Hayatımda hiç bir şey doğru gitmedi. Herkesi görüyorum "en yakın arkadaşım" diyebildikleri kişiler var hatta "dostum" dedikleri kişiler var, benim neden kimsem yok. Kimse benim değerimi anlamıyor ya da gerçekten değersiz bir yığının tekiyim.
Ağır ergenlik sendromu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum çok takma bazen yalnız olmak en iyisidir

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İyi bir Berber ve çekici bir giyim tarzı her şeyi değiştirebilir. Bir dene bakalım. Ve üç ay sonra da geribildirimde bulun.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Yalnız olmak iyidir. Zaman, enerji ve paradan tasaruf edersin. Zamanla yeni hobiler kazanırsın ve insanlardan gelecek zararları en aza indirirsin. Ama ne olursa olsun sen onların seni kabul etmesi için birşey yapma, onlar senin ayağına gelsinler ki mutlaka gelecektirler. Sen de o zaman ona göre tavrını alırsın. Ayrıca sen değersiz değilsin ve Dünya'daki 8 milyar insandan eşsiz bir tanesisin.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Dünyanın %99'u sizden nefret etse geriye 78 milyon insan kalır. Belki Papua Yeni Gine'de falandır onu bilemem.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Boşver Ebabil seni sevmeyen taşladıklarındır. :p

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Biz seni seviyoruz öbürlerini boş ver.

Ayrıca Z kuşağının %96'ı ile arkadaş, dost, kanka olunmaz önüne bak hayatına odaklan.