Neden Iphone kullanmamalıyız

Bu konuyu okuyanlar

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Siz kullanmaya bilirsiniz. Ama nişanlandığınızda mutlaka bir İPhone nişan hediyesi almak zorundasınız. Bu artık olmazsa olmaz, bir gelenek olmuş. En pahalısını almazsanız da arkanızdan çıkan söylentilerden sokağa çıkamaz olursunuz. İPhone artık Türk ailesinin bir üyesidir. Olmazsa olmazı dır.

Reaksiyon puanı
965
parolalari her seferinde Herobrine1234mu koydun?

androidleri kötülemiyorum iPhoneyi çok seven biri olarak android tarafinda çok beğendiğim telefonlar var fakat bu arkadaşin yaptiği farkli iphoneleri gerçekten uzak şeylerle kötülüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kime katiliyorsunuz onu anlamafim yazinizdan
Sıradan kullanıcı adlı kişiye zaten ondan alıntı yaptım ?

Reaksiyon puanı
8,023
Apple'a göre daha kaliteli, işletim sistemi daha stabil, ve çok güvenli.
Android fanboyuyum demenin bir başka hali. Androd, iOS'dan stabil diyen forumda bi sen bir de arkadaşın olabilir diyordum yıllardan beri, haklılığım halen daha koruyor kendini :D
Ve Android dünyası 5G'ye iOS'tan çok önce geçti. Samsung/Huawei/Xiaomi grubu 2018 yılında üst seviye cihazları için 5G'yi sunarken Apple tarafı 5G'yi iPhone 13'te getirdi.
Madem kullanamadan çamur atıyorsun bari araştırarak at. 5G desteği iPhone 12 ailesi ile geldi. Ek olarak diğer markalar isterse daha da erken getirsin dünya genelinde 5G halen daha 4G kadar yaygın değil, çıktığı dönemde de 5G daha yeni yeni çıkıyordu. Yurt dışında LTE kullanan halen daha milyonlarca kişi var. Apple zaten her teknolojiyi çıkar çıkmaz değil kendi standartlarına, belli bir stabiliteye getirdikten sonra piyasaya sunuyor bu her konuda geçerli. Ayrıca sanırım yurt dışını siz daha yeni doğan bebekler bile 5G telefon ile çıkıyor sanıyorsunuz :D
Güvenlik konusunda bana hak vermeyebilirsiniz ama benim iCloud hesabım 34 kere çalındı. ?
34 kere çaldırmak çok büyük başarı ama burada tebriği iCloud değil siz hak ediyorsunuz sanki :)

Reaksiyon puanı
4,326
Android fanboyuyum demenin bir başka hali. Androd, iOS'dan stabil diyen forumda bi sen bir de arkadaşın olabilir diyordum yıllardan beri, haklılığım halen daha koruyor kendini :D

Madem kullanamadan çamur atıyorsun bari araştırarak at. 5G desteği iPhone 12 ailesi ile geldi. Ek olarak diğer markalar isterse daha da erken getirsin dünya genelinde 5G halen daha 4G kadar yaygın değil, çıktığı dönemde de 5G daha yeni yeni çıkıyordu. Yurt dışında LTE kullanan halen daha milyonlarca kişi var. Apple zaten her teknolojiyi çıkar çıkmaz değil kendi standartlarına, belli bir stabiliteye getirdikten sonra piyasaya sunuyor bu her konuda geçerli. Ayrıca sanırım yurt dışını siz daha yeni doğan bebekler bile 5G telefon ile çıkıyor sanıyorsunuz :D

34 kere çaldırmak çok büyük başarı ama burada tebriği iCloud değil siz hak ediyorsunuz sanki :)
Sizi tekrar burada görmek çok güzel, Size kesinlikle katılıyorum ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Hocam özlettin

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
1-Gereksiz pahalı

pahalı değil dolar uçuk

2-Batarya

pro 'da pro max'de kullandım akşam eve atıyor sorun yok bende

3-Tamir fiyatları

daha önce tamir için fiyat almadım kırık'da kullanmak güzel :D

ekosistemini seviyorum iPad , Mac , Apple Watch hepsini bir birine bağlamak çok iyi