Neden düzgün GSM operatörü yok ?

Bu konuyu okuyanlar

EnDaLoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 3-4 yıldır Turkcell kullanıyorum son zamanlarda aşırı derecede sinirimi bozmaya başladı GSM operatörümü değiştirmek istiyorum ama Vodafone ve Türk Telekom hakkında da pek iyi şeyler duymadım. Pttcell , bimcell , gscell , fbcell gibi operatörlerden bi beklentim yok hakklarında da pek bir şey bilmiyorum bu 7 opertörden başka bir operatör yok mu ?

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Turkcell den başka operatör kullanmadım belki her ay düzenli paket yuklemiyor olabilirim.büyük konuşmayam ama başka hattada geçmem

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
POCELL kullan sınırsız internet veriyor...ben PTTCELL kullanıyorum....sana Türk Telekom yolları gözüktü!!!!!!

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Türk Telekom' un çok sayıda güzel cazip kampanyalı tarifeleri var.

EnDaLoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türk Telekomun verdiği internet hızı yavaş ben Turkcell de İzmir'e gittiğimde 24 MBS sabit hız veriyordu İstanbul'da 4-6 arasında

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Operatör konusunda yakın çevreden (komşular vb.) bilgi almanızı tavsiye ederim. Bölgeye göre çok değişiklik gösterir.

Sıradan Kullanıcı

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Türk Telekom ucuz ama çekmiyor ve interneti ciddi anlamda yavaş önermem ben.

EnDaLoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türk Telekom ucuz ama çekmiyor ve interneti ciddi anlamda yavaş önermem ben.
Turkcell de hızlı ama gnçli olmama rağmen gnç paketi vermedi. Üstüne bi paycell kart istedim 1.5 ay sonra elimde geçti ki gönderdikleri kargo bayisini bulana kadar 3 km yürüdüm. Ve 500 tane kampanyaları olmasına rağmen günlük 1 gb'tı bile veremiyorlar. Faturalı yı söylemek bile istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom hem yavaş hemde etrafımda sıkıntı çeken çok türk Telekomdan

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar 3-4 yıldır Turkcell kullanıyorum son zamanlarda aşırı derecede sinirimi bozmaya başladı GSM operatörümü değiştirmek istiyorum ama Vodafone ve Türk Telekom hakkında da pek iyi şeyler duymadım. Pttcell , bimcell , gscell , fbcell gibi operatörlerden bi beklentim yok hakklarında da pek bir şey bilmiyorum bu 7 opertörden başka bir operatör yok mu ?
Devlet denetlemediği için