Neden Blog Yapıyoruz ?

Bu konuyu okuyanlar

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
evet Denizhan cevabı 12 mayısta vermiş aslındaşaşırdım bi an o_O ;) bu arada cevaplarınıza göre benimde bir blogum olabilir :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Daha çok insana ulaşmak istiyorum. Düşüncelerimi yazılarımı paylaşmak istiyorum. Beğenildiğini de görünce bu bana haz veriyor. Ufak mutluluklar katıyor.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
bloğun güzelmiş runal. tebrik ederim.

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
evet güzel cevaplar bakalım başka ne sebeple var bu arada benimde ufak bi paylaşımım olmış Runal sevindim :)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Önceleri Kişisel Bloglara Karşıydım, hatta Saçma geliyordu Yani beni tanımayan Kişilerin benim yaptıklarımla ne işi olabilirdi ki? Diğer taraftan Güvenlik açısından Sağlıklı görmüyordum. Kişisel bilgilerin paylaşımı v.s bu yüzden Spaces te Kendime Lazım olan bilgileri Depoluyordum.

Daha sonra gecenin bir vakti Sıkılmış bunalmış vaziyette İnternette geziniyordum. Sonra bloglar falan gelip geçti. Dedim neden bende Sıkıntımı Derdimi yazarak rahatlamıyayım? Belki Dedim bende hatalar var ancak terzi kendi söküğünü dikemez vari bir Düşünce ile Yaşadıklarımın Analizini yapmak ve başka insanlarında (tanıyan-tanımayan) Fikrini alarak bir Yön belirleme arayışına girmeyi Düşündüm ve Blogu Açtım. Tabi Efkar dağıtmak İçin Açılan bloğ'um Açıldıktan Saatler Sonra Mahkeme Kararı İle Engellendiğini Görünce Şok oldum ve İyice Dertlendim. (Bu arada Yazıda hafif blog kokusu aldınız) Şimdi bekliyorum. Umarım T.telekom ve mahkemelerimiz bu olayı Çözerde Kaldığım yerden Devam Ederim... (başka bloglarda açmaya niyetim yok İnada bindi :) tanıyan bilir İnada bindiyse bende Sonuç alınana kadar devam eder. ayrıca Düşündüğüm İsimleride almışlar. Neyse uzun oldu Ama rahatlattı :)

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
açıkcası banada saçma geliyordu artık mantıklı geliyor ama benim şu açıdan bir şüphem var ben yazacağım ama kaç kişi okuyacak :(