Neden Ban Yedim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Sadece Ne Yaptığımı Sordum Hemen Kalıcıya Değiştiriyorsunuz?
Ne yaptığını sorduğun için değil, multi hesap açtığın için kalıcı olarak güncelledik. Multi hesaptan kastım misafir olarak konu açman da değil, öğlen saatlerinde onay listemize düşen yeni üyeliklerden biri senindi yani.

Sedcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ne yaptığını sorduğun için değil, multi hesap açtığın için kalıcı olarak güncelledik. Multi hesaptan kastım misafir olarak konu açman da değil, öğlen saatlerinde onay listemize düşen yeni üyeliklerden biri senindi yani.
Sisteminiz saçma. Neden banlandığını söylememişsiniz. Bunu size başka hangi yolla sorabilirdi ki?

Tanınmayan Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bu kategoriye üye olmadan mesaj yazabilirdi. Mail atabilirdi. Sosyal medyadan ulaşabilirdi. Uçuşan üyelere bakabilirdi.
Yinede biraz sert olmamış mı ? İşinize karışmak gibi olmasın neden banlandığını söyleyip ve çözülebilecek birşey ise bu konuyu açan hesabı kapatıp diğer hesap konusunda yardım etmeniz daha hoş olmaz mıydı? Yoksa moderatörlerin görevleri arasında merhametsiz olmak da mı var? Arkadaşı savunuyorum belki ana hesapta ban yemekte haklıdır ama yinede gayet düzgünce sormuş soruyu :/ . (Umarım bu eleştirel yorum ban yememe neden olmaz)

msiantic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Ben de geçenlerde ban yemişim nedeni bildirilmedi nereden öğrenebilirim?