Ne zaman telefon almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
arkadaşlar 6 ay önce turkcellden taksitli casper via e3 aldım almaz olaydım süerkli kasıyor felan ben şimdi 2 ay önce dedemle anlaşmıştım note 8 pro alacaktım o zamanlar 2000 tl idi 1000 tl sni ben biriktiricem 1000 tl sini dedem tamamlayacaktı ve telefonu alacaktım ama şimdi telefon fiyatları uçtu gitti şuan ki telefonumda 2gb tam var habire kasıyor donuyor kamerası zaten berbat sizce bu sene 2.el mi almalıyım yoksa seneye düşerse seneye mi almalıyım şuanki telefon da arkadaşlarla pubg oynamaya çalışıyoz benimki habire donuyor bana bi yol gösterin arkadaşlar
iyi forumlar...

Son düzenleyen moderatör:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Seneye alırsan fiyat artışını da göze alırsın

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Sürekli fiyatlar yükseliyor. Corona nedeniyle fatura önümüzdeki sene çıkacak bence 2.el bak ama bir sürü seçenek var Samsung note 8 nasıl olur kıyasla note 8 pro ile..

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Sürekli fiyatlar yükseliyor. Corona nedeniyle fatura önümüzdeki sene çıkacak bence 2.el bak ama bir sürü seçenek var Samsung note 8 nasıl olur kıyasla note 8 pro ile..
ya ben sana şöyle izah edeyim ben pubg mobile i büyük ekranda sıfır kasma sıfır donma ve pubg ye benzer oyunları kasamadan oynatacak bir cihaz istiyorum pilide büyük olsun isiyorum o yüzden note 8 proda karar kıldım

Reaksiyon puanı
6,381
Bence bekleyin, düşme ihtimali de var. Eğer düşmezse zaten ikinci el bir amiral gemisi cihaza yönelirsiniz.

cimbomlurobin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gücünüz varsa fazla beklememek iyi olabilir çünkü sürekli artıyor fiyatlar

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Pazartesiden cumaya değişen bir şey yok. Arada 4 gün oynuyor. Tekrar tekrar konu açmanıza gerek yok. Aynı açtığınız konu üstünden devam edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...