Ne yaparsın?

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Dekan
Emektar
Hepimizin hayatında sinir olduğu insanlar birkaç tane de olsa mevcuttur. Peki bu insanlara nasıl katlanıyoruzz acaba? ::)
Sinirini bozan birine ne yaparsın?
Şiddet yapmam ??? ama o durumda hakettiği cevabı seve seve veririm.

Ben hanımlığımı bozmam karşımdakinin cinsiyeti ne olursa olsun ???

Downsat

Profesör
Ciddiyetimi ön plana koyarım ama sert davranış sergileyerek değil. Çünkü onun bana neleri kaybettireceğini bilemem. Bu cahillik beni korkutur. Birşeyler kazandırabileceğini bilirim, bu da her zaman kişiye şans vermeme neden olur.

Herkes aynı şekilde büyümedi. Karşımızdaki sinir bozucu ise onun o halde olmasının nedeni o değil çevresidir. Bu çevreden biri de olmak istemem.

Volkan Taş dedi ki:
Ciddiyetimi ön plana koyarım ama sert davranış sergileyerek değil. Çünkü onun bana neleri kaybettireceğini bilemem. Bu cahillik beni korkutur. Birşeyler kazandırabileceğini bilirim, bu da her zaman kişiye şans vermeme neden olur.

Herkes aynı şekilde büyümedi. Karşımızdaki sinir bozucu ise onun o halde olmasının nedeni o değil çevresidir. Bu çevreden biri de olmak istemem.
aynen çünkü bunu bana downsat önceden söylemişti böyle davran diye artık böyleyim

Alengirli

Dekan
Sinirden çatlattığım olmuştur çoğu zaman, ama karşımdaki bunu bilerek yaptığımı asla anlamaz bile. Öyle de güzel salağa yatarım ki.

emelden

Dekan
sinir olduklarımdan uzak dururum ama hiç de kinci değilimdir ::) sinirim kızgınlığım hemen geçer...

Jerusalem

Profesör
Bazen o kadar sinirleniyorum ki küfür edebilecek kadar zavallı olabiliyorum ama soğukkanlılığımı koruyabildiğim sürece, gerekenleri eksizsiz ve net bi' şekilde söylüyorum. Fiziksel temas :) o en son ihtimal !

SDN Son Haberler

Son mesajlar