Yardım Ne Tarafa Takiyim Sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Tamam o zaman eminsen sıkıntı yok. Bir yere çarparsın hareket eder oyun oynarken düşerse sıkıntı çıkar diye demiştim.
Hayır, yerde duruyor ve kapalı yani orya ayağın değmiyor öyle diyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımınız için teşekkür ederim ?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Rica ederim. Hayırlı olsun diyim. ?
Video izledim, kasaların HDD yeri oluyormuş orda, orya takiliyormus, dün dediğinde anlamamıştım :)
Orayı çıkaramadım ama, oraya oturtucam sadece galiba ?
IMG_20210703_153838.jpg

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Sata ve sata güç kablosunu tak, oradaki kızaklarla tuttur.
kabloları takıcam, ama oranın gelmesi lazımdı galiba, ben takıp yerine yerleştircektim öyle değilmi ?, bunu denedim gelmedi elime

Reaksiyon puanı
8,012
Video izledim, kasaların HDD yeri oluyormuş orda, orya takiliyormus, dün dediğinde anlamamıştım :)
Orayı çıkaramadım ama, oraya oturtucam sadece galiba ?
Ekli dosyayı görüntüle 157849
HDD'yi o yerine denk getirtip ittir o yuvasına oturacaktır. Vidasını sıkmayacaksın muhtemelen, titreme olur kasada korkma. Vidası sıkılmadığı için biraz titreyecektir yanlış bir şey mi yaptım diye korkma yani.

Yerine oturttuktan sonra anakartın kutusundan çıkan SATA kablosu (Ucu L şeklinde) ile bir ucunu HDD diğer ucunu anakartta bulunan SATA 6G yuvalarından birine tak. Güç kablosu içinde Sata Power kablosu takacaksın. Güç kaynağında var o kablo şu an muhtemelen boştadır. Onun ucu da L şeklinde.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
HDD'yi o yerine denk getirtip ittir o yuvasına oturacaktır. Vidasını sıkmayacaksın muhtemelen, titreme olur kasada korkma. Vidası sıkılmadığı için biraz titreyecektir yanlış bir şey mi yaptım diye korkma yani.

Yerine oturttuktan sonra anakartın kutusundan çıkan SATA kablosu (Ucu L şeklinde) ile bir ucunu HDD diğer ucunu anakartta bulunan SATA 6G yuvalarından birine tak. Güç kablosu içinde Sata Power kablosu takacaksın. Güç kaynağında var o kablo şu an muhtemelen boştadır. Onun ucu da L şeklinde.
Genişlik 11 cm, yükseklik 4-5 cm arasında