Ne Kadarda Vicdansısız

Bu konuyu okuyanlar

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
190907_02.jpg

Sokağa terk edilmiş bir terrier. Boynunda yaralanmış Büyük ihtimalle sokakta büyük köpeklerin saldırısına ugradı

190907_01.jpg

kısırlaştırıp alındıgı yere bıraktıgımız küpeli köpeğimiz boynuna naylon ip geçirilmiş ve sıkılmış vaziyette bir köşede bulundu. Derin ip kesigi var tedavi oluyor

130907_03.jpg

çok genç bir kangal. kilitli bırakıldıgı gecekonduda açlık ve susuzluktan iskelet hale gelmiş. Metruk haldeki gecekonduda yangın ihbarı gidince ekipler içerde mahsur kalan zavallı kangalı kurtarıp barınagımıza getirdiler. Acil bakıma alındı karanlıkta kaldıgı için hiç güneş görmemiş bol bol gıda veriyoruz kilo alıp kendine gelince yuva arayacağız

040907_02.jpg

Bir zamanlar sahibi olan bir köpecik sokaga atılmış. Büyük ihtimalle araba çarpmış, arka ayak tutmuyor. Sürüne sürüne yürüyerek yemek bulmaya çalışmış. Mahalleli yemek su vermiş ama diger sokak köpeklerinden kendini koruyamımış. Duyarli bir hayvansever dostumuzun aramasıyla durumdan haberdar olduk. Barınağımıza aldık. Oldukca iri bir köpek gerekli tetkikleri, yapıldıktan sonra yürüyemezse onada bir sakat arabası ihtiyacımız olacak

140807_02.jpg

sokakta bıçaklanmış bir sokak köpegi acil ameliyata gönderdik

140807_03.jpg

kulagı dibinden kesilen yavru köpeğimiz iyileşti yuva arıyor

kaynak:fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bunları yapan insan olamaz ne oldugu belli omayan mahlukatlar su hayvanlara yaptıklarını elbet allah hesabını sorar insanları anlayamıyorum yolda hasta kopek gorur ıy igrenc gibi seyler soyluyorlar asıl igrenc olan bunları yapan sinirlendim gene

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
>X<

Çok ktü oldum gözüm yaşardı hiç kıyamam köpeklere :(

alicia rica ediyorum girme böyle konulara ...

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
duyarlı olsun insanlar biraz konusmak sart benim icin kıyılıyo boyle gorunce yolda goruyom aglayasım geliyo icim gidio

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
bırak hayvanları, insanlar birbirlerine yapıyor bunları :(

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ama hayvanlar ve bebeklere ben daha cok acıyorum konusamıyor derdini anlatamıyor :( hele o kopeklerin mahsun mahsun bakısları yokmu offff insanlarımı yok etsek ne

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İnsanlar insanlıklarını unutmuş birbirlerini öldürüp yamyam gibi yedkleri bir hale geldik sonumuz hayrola ???