Ne kadar hile var sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

66OSMAN66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Multiplayer oyunlarda ücretsizden en pahalısına kadar hemen her online oyunda hile çıkmış durumda.Peki sizce ne kadar hile kullanan oyuncu var.Mesela Call of duty warzone da ne kadar vardır pubg de ne kadar cs go da ne kadar vardır? Cidden kabak tadı vermeye başladı oyun oynarken bu endişeler. Sizce hile çok mu ? Cidden büyük bir kitle varsa hile kullanan bir yıllık online oyun kariyerime nokta koymayı düşünüyorum.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
ben hile kullanmam ama bende bıkmaya başladım. sadece hile değil haksızlık ta. biz normal pusarken arkamızdaki adam bizi vuruyor.bu hile sayılmaz ama daha çok var mesela mad city de normal criminal olduğu halde hotrod gibi koşanı gördüm. baya hile ve haksızlıkta var

CanKaramanli

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Sana söyle söyleyim Minecraft oyununda bi sunucu var adı Hypixel onda haftada 30 bin kişi banlanıyor :D toplam ban 1.5 milyonu geçti

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Hangisinin hile sistemi berbatsa örneğin cs go gibi veya diğer hile sistemi kötü olan oyunlarda bunun önüne geçilemiyor

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Ben hile kullanmadığım halde banlanmıştım.

Son düzenleyen moderatör:

66OSMAN66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam küfür etmeyin Banlanırsınız.
Galiba fazla reportlanınca banlanıyosun çoğu oyunda diye biliyorum.

Hocam küfür etmeyin Banlanırsınız.
Sağolun hocam önerin için :)

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
CS Go'da pek rastlamadım ama günümüzün çöp oyunu gurur kaynağımız her oyundan mutlaka bir şeyler çalmış zula da ve pubg mobile'de felaket hile var şuan da. Hala millet bu oyunlara para yatırıyor onu aklım almıyor. Böyle devam ederse özellikle pubg mobile için konuşuyorum 1-2 sene sonra bayağı bir oyuncu kaybedecek.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
League Of Legends bu konuda çok ileri düzeyde. Şuana kadar hileye rastlamadım ki oyun yapısı da hile oluşturmaya yatkın değil. Kod olarak sürekli değişen değerler olduğu için hile işi biraz ters oluyor. Aktif ve çalışan bir hile için saatte bir bakım yapmak gerekiyor. Bu konuda tek övdüğüm Lol adlı oyundur. Feedleyen şahıslar dereceli giremese en düzgün oyun.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
CS'de inanılmaz derece hile var. Artık öyle ki hilesiz maça denk geldiğinde seviniyorsunuz. Çok severek oynuyordum ve belki düzenli oynadığım tek oyundu arkadaşlarımla ama artık bıktık ve Valorant geçtik. Valorant'ta şu an için hile yok denebilir. Olsa bile dün denk geldim ve bariz belliydi hile olduğu. 3 raund sonra kırmızı bir ekran çıktı ve oyununuzda hile tespit edildiği için maç iptal edildi yazdı. Yani öyle CS gibi report edip acaba ceza alır mı diye düşünüp tüm maçı hileye rağmen tamamlama zorunluluğu yok. Bu durum çok hoşuma gitti. Vanguard sistemi iyi çalışıyor Valorant'ta.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
CS'de inanılmaz derece hile var. Artık öyle ki hilesiz maça denk geldiğinde seviniyorsunuz. Çok severek oynuyordum ve belki düzenli oynadığım tek oyundu arkadaşlarımla ama artık bıktık ve Valorant geçtik. Valorant'ta şu an için hile yok denebilir. Olsa bile dün denk geldim ve bariz belliydi hile olduğu. 3 raund sonra kırmızı bir ekran çıktı ve oyununuzda hile tespit edildiği için maç iptal edildi yazdı. Yani öyle CS gibi report edip acaba ceza alır mı diye düşünüp tüm maçı hileye rağmen tamamlama zorunluluğu yok. Bu durum çok hoşuma gitti. Vanguard sistemi iyi çalışıyor Valorant'ta.

Hocam hala cs go oynuyorsanız eğer isterseniz steam üzerinden arkadaş olalım arada gireriz.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Cs bıraktım ama gelirsen Valorant bekleriz. Yine de steam profilimi özelden yolluyorum.

Hocam sistemimde ki ekran kartı pek iyi değil o yüzden cs falan takılıyorum arada bende öyle her zaman girmem. Yine de ekledim. Valorant'ın sistem gereksinimlerine baktım ama bilemedim GTX 275 var bende diğer bileşenler kurtarıyor ama ekran kartından şüpheliyim.