Ne izliyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Sömürge ve işgal yıllarının izlerini taşıyan Vietnamın başkenti Hanoi

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Doğayı incelemeyi, canlıları gözlemlemeyi seven ruhunuz varsa Budapeşte Hayvanat ve Botanik Bahçesi’nde şehrin diğer sakinlerini görebilirsiniz

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Akıllara kimi zaman Hz Hamza kimi zamanda Ömer Muhtar olarak gelecek olan Anthony Quinn in akıllardan hiç çıkmayacağı kesin

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hadi bakalım gardaşlar madem youtubede milyonlarca video var bizde o milyonlarca videodan bir tanesini burada paylaşalım maksat muhabbet olsun illaki youtube olmak zorunda değil istediğiniz her tür videoyu paylaşabilirsiniz yada izlediğiniz konunun ve programın adını yazabilirsiniz teşekkürler saygılar ilk ziftah benden olsun besmele çekelim konu bereket ile dolsun

Bu ay bizim için şehit ayı oldu Allah hepsini cennet ile rızıklandırsın diyerek tüm şehitlerimize ve ölmüş dedelerimize bir fatiha okuyalım topraklarına bereket dolsun inşAllah
Zoomda ders izliyorum...

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
belgesel tadında videolar hepinizin ellerine sağlık

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Aslında suits dizini izliyordum ama bu dizide öbür hepsi gibi 2. Sezondan sonra avukatlık dışında her şeyi konu almaya başladığı için bıraktım. Eğer entrika ve aşk dizisi izlemek isteseydim yasak elma izlerdim (ki tavsiye ederim komik bir dizidir)

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
seksenleri tek geçerim başkası yalan

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
belgesel tadında videolar hepinizin ellerine sağlık
Aslında benim elime sağlık değil ben sadece kopyala ve yapıştır yapıyorum ama şu da bir gerçekki türkler youtube yi fethediyor ve gerçekten harika belgesel tadında videolar süppper ilim ve bilim bu olsa gerek engin deniz i şiddet ile tavsiye ederim harikaaa evet youtubede emek var ve bazıları gerçekten kazandığı sonuna kadar hakediyorlar 1 kişilik yorum milyon kez seyretme tam bir çılgınlık instagram ve youtube bayılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında suits dizini izliyordum ama bu dizide öbür hepsi gibi 2. Sezondan sonra avukatlık dışında her şeyi konu almaya başladığı için bıraktım. Eğer entrika ve aşk dizisi izlemek isteseydim yasak elma izlerdim (ki tavsiye ederim komik bir dizidir)
Abi avukatlık dizisi olarak iki film öneriyorum güney kore filmidir birincisi sessizlik 2.si avukat hakiki bir dram ve adalet hollywood ta neymiş o eskidendi şimdi hollywood şu demek oluyor bass bass paraları leylaya pardon formül şu bas parayı sinemaya biraz görsel efekt koy ortaya ne çıktı marvel vs dc peki senaryo var mı ya o klas filmler güney kore gümbür gümbür geliyor eğer filmleri seyretmek isteyip bulamaz iseniz hemen link atabilirim

Son düzenleme:

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Kurtarıcı İsa Heykeli, Tijuca, Rio de Janeiro, Brezilya

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Ertuğrul Gazi Camii Aşkabat türkmenistan

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Queens County Farm müzesi
Çiftliği ziyaret etmek için en popüler dönem sonbahardır. koyun yetiştiriciliği, bitki satışı ve midilli gezilerini içeren ve her mayıs düzenlenen Çiftlik Festivali’ni kaçırmayınız New york

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Jujutsu kaisen izliyorum güzel ilerliyor

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Harley-Davidson CVO Ultra Limited