NBA All Star 2009

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
NBA All Star 2009 hakkındaki yorumlarımızı burda paylaşalım

7203955uh0.jpg

Öncelikle Kadroları Veriyim

All Star 2009 Phoenix (Pazartesi 03.20)

Doğu Karması :

Dwayne Wade - Miami Heat
Allen Iverson - Detroit Pistons
Dwight Howard - Orlando Magic
LeBron James - Cleveland
Kevin Gaernett - Boston Celtics

Batı Karması :

Chris Poul - New Orleans
Kobe Braynt - Los Angeles Lakers
Tim Duncan - San Antonio Spurs
Amare Stoudemire Phonix Suns
Yao Ming - Houston Roskets

Doğu Karması Yedekler :

Chris Bosh (Toronto Raptors), Danny Granger (Indiana Pacers), Devin Harris (New Jersey Nets), Joe Johnson (Atlanta Hawks), Rashard Lewis (Orlando Magic), Jameer Nelson (Orlando Magic), Paul Pierce (Boston Celtics).

Batı Karması Yedekler :

Chauncey Billups (Denver Nuggets), Pau Gasol (L.A. Lakers), Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks), Shaquille O'Neal (Phoenix Suns), Tony Parker (San Antonio Spurs), Brandon Roy (Portland Trail Blazers), David West (New Orleans Hornets).

ROOKIE CHALLENGE & YOUTH JAM (Çaylaklar Maçı) Cumartesi 04.00

Kadrolar :

Rookies (Çaylaklar):

Michael Beasley (Heat), Rudy Fernandez (Trail Blazers), Marc Gasol (Grizzlies), Eric Gordon (Clippers), Brook Lopez (Nets), O.J. Mayo (Grizzlies), Greg Oden (Trail Blazers), Derrick Rose (Bulls), Russell Westbrook (Thunder),

Sophomore (2. Senesini Geçirenler):

Aaron Brooks (Rockets), Wilson Chandler (Knicks), Kevin Durant (Thunder), Jeff Green (Thunder), Al Horford (Hawks), Luis Scola (Rockets), Al Thornton (Clippers), Rodney Stuckey (Pistons), Thaddeus Young (Sixers) yer alıyor

SATURDAY NIGHT (Yetenek Yarışmaları) Pazar 03.30

Yetenek Yarışması :
Bir NBA, bir WNBA ve bir eski NBA oyuncusundan oluşan takımlar yeteneklerini sergileyecek. NBA oyuncularının katıldığı şut, pas ve top sürme tekniklerine dayalı yarışma.

Üç Sayı Yarışması Kadrosu : Jason Kapono(Son iki yılın şampiyonu), Danny Garanger, Rashard Lewis, Mike Bibby, Roger Mason ve Deaquan Cook

Slam Dunk (Smaç yarışması) Kadrosu:

JR Smith(Denver), Rudy Fernandez(Portland) , Dwight Howard(Orlando) ve Nate Robinson(New York Knicks)

Favorilerinizi Söyleyin ..

Doğumu ? Batımı ?

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
batı :D ben en çok yetenek yarışmasını seviyorum.üç sayı yarışmasına kobe de katılsaydı keşke :D

filtrekahve

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
0
Sıradan başlayayım :)

Yetenek yarışmasında bu yıl Tony Parker, Devin Harris, Derrick Rose ve Mo Williams var. Geçen yılın galibi Deron Williams niye yok anlayabilmiş değilim. Bu isimler arasında Parker favori, sürpriz Derrick Rose olur.

Üç sayı yarışmasında eğer Rashard Lewis ya da Mike Bibby bir sürpriz yapmazsa şampiyonluk yine Kapono'nun olur. Bu isimler her yerden 3'lük atabiliyor rahatlıkla, ama diğer adaylar için aynı şeyi söyleyemem. Roger Mason iyi puan toplar ama o da köşelerden attıklarıyla.

Smaç yarışmasıyla ilgili bir düzeltme önce. Rudy Gay sakatlığı nedeniyle çıkartıldı listeden. Yerine Denver'dan JR Smith alındı. Burada Howard ilginç smaçlarıyla favori. İki yıldır All Star'ın en güldüğüm anlarını yaşatıyor bana. Nate Robinson havada ikisi ters üç takla atmadan ya da biri onu potanın arkasından öne doğru fırlatmadan zor birinci olur. İki üç yıl önce süre sınırlaması yokken onlarca deneme yapmış, herkesin tepkisini almıştı. Benim bu yılki favorim Rudy Fernandez. Normal lig maçlarında oldukça şık smaçları vardı.

Gelelim büyük maça, favorim doğu. MVP adaylarım ise Wade ya da LeBron. Kobe de boş durmayacaktır ama MVP kazanan takımdan çıkıyor ve doğu açık ara önde bu yıl.

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Kaldı onbir bucuk saat :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
LeBron için Doğu diyoruz. :D Tabi birde Howard'ı es geçmemek lazım.

filtrekahve

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
0
Diğer yarışmalar için de yorumlarınızı alalım. Maç sırasında ve sonrasında değerlendiririz...

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Rookie Sophomore maclarınıda küçümsememek lazım ordada inanılmaz smaclar cıkabiliyor

DogukanDogu84

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Yine Yao Ming yaa. Bu adam da ne varsa boydan başka...

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Nate Robinson'dan nefret ettim ya. Dwight Howard'ın hakkıydı zannımca..

konsolos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu arada güzel bir haber vereyim: 2010'da smaç yarışmasına lebron james katılıyor. siz o zaman seyreyleyin cümbüşü.

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Bende Howard'ın kazanmasını istiyodum o haketmişti Fernandez'in 2 smacıda mükemmeldi J.R Smith biraz daha normal smaclar yaptı ama sonradan secildigi için pek hazırlanma fırsatıda olmamıstır yorumcularında dedigi gibi asıl mac bu gece 4.00 müthiş bir mac bizi bekliyor bakalım neler olacak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
LeBron'un gecesi olur umarım bu gece. ;)

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Bana kobe'nin gecesi olacak gibi geliyor

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben bati diyorum ama kalbim LeBron dan yana.. ayrica Smac sampiyonasinda Ruy Fernandez e buyuk haksizlik yapildi mukemmel 2 smaci vardi ama sonuncu oldu. hadi onu hazmettim dwight howard in smaclari nate in kilere 1000 basardi.. Nate den zaten nefret ediyodum simid dahada cok nefret ediyorum. maca aatler kaldi bu arada xD ve buyuk supriz miami den cook 3 luk sampiyonu oldu kapono dan kotu bir 2. tur performansi izledik..

Rapchy

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
119
Batı fena bir şekilde kazandı Kobe duman etti ortalığı ama herzamanki gibi müthişti bu adam 50 yasınada gelse All Starda olmalı kötü bir All Star macına hayat verdi :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
benim basketle pek aram yok ama izlemesi çok mükemmel oluyor:D:D:D