Nazlı ÇELİK'in HDP'li Abdullah ZEYDAN'a verdiği yanıt.

Creative

Kör Cerrah
12 Eylül 2009
13,895
2
17,379
4,958
40
NAZLISON.png

Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi.


HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova'da star haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in Yüksekova haberini Meclis'e taşımıştı.

HDP'li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir" diyen HDP'li Zeydan, "Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullanmıştı.

HDP'Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT
Nazlı Çelik'ten HDP'li vekilin bu önergesine yanıt geldi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi.

"ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL"
Çelik, Yüksekova'yı ekrana getirerek şunları söyledi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi."


İşte o ayar içeren video;

 

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Bu hdp liler hangi milletin vekili çok merak ediyorum millete her türlü hainliği yap dahada üstüne birde çene yap ne kadar güzel dünya ...
 

Sercan40

Profesör
22 Şubat 2016
1,722
372
263
32
Nazlı ÇELİK yükselen bir gazetecidir...Yaptıklarına cesaret edecek çok az kişi var malesef...Helal olsun...
 
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bir taraflari tutustu tabi, it gibi oraya buraya saldirmalari gayet dogal bir sey.
 
Üst