Naz Elmaz, Kördüğüm dizisinde!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,730
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,151
Puanları
113
Yaş
38
0f21ca2a-e08f-479e-945b-31e42e2c8dde.jpg


Naz Elmaz, Kördüğüm dizisinde!

İtalya’da başlanan ‘Kördüğüm’ün çekimlerine İstanbul’da devam ediliyor. İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı ‘Kördüğüm’e Naz Elmas da sürpriz bir rolle dahil oldu

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, merakla beklenen dizi ‘Kördüğüm’ün İstanbul çekimleri sürüyor.

BİR SAHNE İKİ GÜNDE ÇEKİLDİ
Genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği ‘Kördüğüm’ için Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı iki günlüğüne kapatıldı. Bir büyük davet sahnesinin çekimlerinin yapıldığı yalıda 200’e yakın figüran rol aldı. 30’dan fazla son model otomobilin kullanıldığı çekimler için Esma Sultan Yalısı baştan aşağı yeniden dekore edildi. Işık ve lazer gösterilerinin düzenlendiği gecede, oyuncular da ünlü modacılar tarafından özel olarak dikilen kostümleriyle tam kadro yer aldı. Naz Elmas’ın da izleyeciyi çok şaşırtacak bir rolle kamera karşısına geçtiği davet sahnesi iki günde çekildi.

ARALIK AYINDA EKRANDA
İbrahim Çelikkol’un güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’in idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı, Alican Yücesoy’un otomobil tutkunu, dürüst ve hayalperest Umut’u canlandırdığı ve ilk bölümü 2.5 milyon liraya mal olan‘Kördüğüm’ aralık sonunda FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

Kaynak
 

Son mesajlar

Üst