Soru Nasıl yakışıklı olurum

Bu konuyu okuyanlar

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bir insan nasıl yakışıklı olur soru bu cevaplarınızı bekliyorum (saçma sorular p1)

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Tip görecelidir. Ama ülkemizdeki boomer güzellik algıları yüzünden "yakışıklı" görünmeniz için bir kaç tavsiye;
1) Kişisel bakım ve hijyen: Kadınlar çok dikkat eder ve toplumda da saygınlığınızı artırır. Hijyenden kastım da deodorant sıksanız el yüz yıkama, diş bakımı, tırnaklar vs. gibi şeyler.

2) Tüyler: Gereksiz tüylerden kurtulmak en iyisidir. Kendinize kıllı mı kılsız mı vücut yakışıyor bunu belirleyin. Sakalınızı isteğe göre kesin. Önemli nokta, kaşlarınız düzenli olmalıdır. Tertipli kaşlar dikkat çeker. Hiç yoktan ortaları alın.

3) Giyim Kuşam: Türkiyede güzellik algılarını bir de giyim kuşam belirler. Günümüz 13-17 yaş türko ergen kızlar 'kargo pantolon' ve 'oversize sweat' giyen erkeklerden hoşlanıyor genel olarak. Çok daha cazip geliyorlar muhtemelen. Fakat popüler kültür giyilenin göze hoş gelip batmasında rol oynar. Kendi giyim tarzınızı benimseyip kullanmak kendiniz olduğunu göstermenin en iyi yollarındandır.

4) Saçlar: Temiz ve bakımlı saçlar tabii ki çok önemlidir. Ancak cilt sorunları vs. sebepler olabilir ve bu yüzden burayı göz ardı ediyorum velhasıl kelam yüz şeklinize ve tipinize en uygun saç tipi sizi en çekici kılan özelliklerden biridir. 13-17 yaş ergen kız kitlesine geri dönersek sanırsam saçı ortadan ayrık erkekler favorileri.

5) Kimse güzel değildir. Bunu ayrı bir madde olarak açtım çünkü söylemek istediğim bir şeyler var. O da, kimsenin instagram makarasında olduğu kadar güzel olamamasıdır. Sosyal medyada gördüğünüz o berkecan sizden 10 kat daha mı yakışıklı? Hayır değil. Sadece fotoğrafı üzerinde milyonlarca oynama ve efekt var. Gerçek yaşamda çimenlere dokunamamış asosyaller iki efekt ve bir kaç kontrast ayarıyla kendini yakışıklı sanmaya başlamış. Yakışıklı olmak için en iyi yöntem aynanın karşısına geçip gerçeklerle yüzleşmek ve daha sonra yakışıklı/güzel olduğuna kendini inandırmaktır.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Tip görecelidir. Ama ülkemizdeki boomer güzellik algıları yüzünden "yakışıklı" görünmeniz için bir kaç tavsiye;
1) Kişisel bakım ve hijyen: Kadınlar çok dikkat eder ve toplumda da saygınlığınızı artırır. Hijyenden kastım da deodorant sıksanız el yüz yıkama, diş bakımı, tırnaklar vs. gibi şeyler.

2) Tüyler: Gereksiz tüylerden kurtulmak en iyisidir. Kendinize kıllı mı kılsız mı vücut yakışıyor bunu belirleyin. Sakalınızı isteğe göre kesin. Önemli nokta, kaşlarınız düzenli olmalıdır. Tertipli kaşlar dikkat çeker. Hiç yoktan ortaları alın.

3) Giyim Kuşam: Türkiyede güzellik algılarını bir de giyim kuşam belirler. Günümüz 13-17 yaş türko ergen kızlar 'kargo pantolon' ve 'oversize sweat' giyen erkeklerden hoşlanıyor genel olarak. Çok daha cazip geliyorlar muhtemelen. Fakat popüler kültür giyilenin göze hoş gelip batmasında rol oynar. Kendi giyim tarzınızı benimseyip kullanmak kendiniz olduğunu göstermenin en iyi yollarındandır.

4) Saçlar: Temiz ve bakımlı saçlar tabii ki çok önemlidir. Ancak cilt sorunları vs. sebepler olabilir ve bu yüzden burayı göz ardı ediyorum velhasıl kelam yüz şeklinize ve tipinize en uygun saç tipi sizi en çekici kılan özelliklerden biridir. 13-17 yaş ergen kız kitlesine geri dönersek sanırsam saçı ortadan ayrık erkekler favorileri.

5) Kimse güzel değildir. Bunu ayrı bir madde olarak açtım çünkü söylemek istediğim bir şeyler var. O da, kimsenin instagram makarasında olduğu kadar güzel olamamasıdır. Sosyal medyada gördüğünüz o berkecan sizden 10 kat daha mı yakışıklı? Hayır değil. Sadece fotoğrafı üzerinde milyonlarca oynama ve efekt var. Gerçek yaşamda çimenlere dokunamamış asosyaller iki efekt ve bir kaç kontrast ayarıyla kendini yakışıklı sanmaya başlamış. Yakışıklı olmak için en iyi yöntem aynanın karşısına geçip gerçeklerle yüzleşmek ve daha sonra yakışıklı/güzel olduğuna kendini inandırmaktır.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Şimdi kaşları düzelttimde saçta bı problemim var saçım dalgalı ve yüz şeklim yuvarlak yani yuvarlaka yakın ondan yuvarlak diyorum hangi stili yapacağıma karar veremiyorum sence nasıl bir şekil yaparım

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Ben 50 kilo verdim artık daha yakışıklıyım. Şimdi kas yapmaya başladım. Öneririm pisikolojik olarak ta çok mutlu ediyor insanı. Görünüş olarak ta çok yakışıyor.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Şimdi kaşları düzelttimde saçta bı problemim var saçım dalgalı ve yüz şeklim yuvarlak yani yuvarlaka yakın ondan yuvarlak diyorum hangi stili yapacağıma karar veremiyorum sence nasıl bir şekil yaparım
Bir kaç fotoğraf bırakıyorum şuraya;
Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Stilleri - Tarz Kadın
Erkek Saç Modelleri için 130 fikir | erkek saç modelleri, erkek saçı, saç
Yüz Şekline Göre En İyi Erkek Saç Modelleri | 2023

Reaksiyon puanı
953
Genel bakımına dikkat etmek
Temiz ve şık giyim
Kaliteli bir parfüm
Yüze uygun düzgün kesilmiş saç ve sakal stili
Özellikle diş temizliği çok önemli
Ayrıca burun estetiği bir insanı çok ciddi şekilde değiştirir
Bunların yanında olmazsa olmaz güzel bir duruş oturuş beden dili
Sert ve vurucu bakışlar
Zeki ve espritüel biri olmak.
Özellikle konuşurken diksiyona beden diline ve en önemlisi de sesin tonuna dikkat etmek.
Bütün bunlar beraber yapıldığı zaman çok ama çok büyük bir dezavantaj olmadığı sürece insanı yakışıklı çekici yapar.
Fakat hiçbişi yapmasanız da benim gibi insan sırf samimiyetinden ve dürüstlük seviyenizden dolayı sizden hoşlanabilir ki bende öyle oldu genelde ?

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Önemli olan iç güzellik yaa çok iyi bir tipin yoksa iyi bir insan olmaya bak zira insanlar tiplerini beğendiklerini değil, kişiliğini beğendiği insanlarla olurlar onlarla arkadaşlık yaparlar ???

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
Doğuştan gelir. Eğer çok yakışıklı değilseniz belli bir noktaya kadar kendinizi değiştirebilirsiniz. Estetiği saymıyorum.

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Bir insan nasıl yakışıklı olur soru bu cevaplarınızı bekliyorum (saçma sorular p1)
Bakım yapıp giyim tarzını düzelterek. Dişlerini fırçalaman bile yakışıklılığını etkiliyor. Şu an nasıl görünüyorsan görün, biraz sporla, yüz bakımıyla, vücut bakımıyla ve absürt olmayan düzgün bir giyim tarzıyla her türlü yakışıklı olursun.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,942
Kaşını incelt, sabah kalktığında yüzünü 5 dakika buzlu suda yıka, yüzüne buz maskesi uygula, mewing yap, en önemlisi ise saçını uzat ve spora başla.

ATO-01

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Bıyığın varsa bıyığını kes, özellikle orta kaşını kesinlikle al
Tas kafa ol, keko gibi gelebilir ama havalıdır ?
Onun dışında giyime önem ver