Nasıl para kazanırım

Bu konuyu okuyanlar

Byethernet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben 14 yasında lıse ogrencısıyım lınux kullanmayı bılıyorum kalı lınux ve archlınux hem sanal ortamda hemde gercek ortamda kullandım metasploit protokoller filan az bı bılgım var bılmedıgım konuları arastırırım html bılıyorum python ogrenmıyı dusunuyorum 10-15 ders ızledım fıkır sahıbıyım css tede oyle bıraz fıkır sahıbıyım bınary kodları pc nasıl calısır hackerlar hangı metodları kullanırır calısma prensıplerı hangı port ne ıse yarar zafıyetlerden nasıl yararlanılır web acıkları sql vb.. diye gıdıyor yanı neredeyse pc hakkında 10 aydır arastırma yapıyorum pc yede hep meraklıyımdır pekıya bır soru soracagım ben nasıl para kazanabılırım makale yazarım ama cok az para verıyorlar web tasarım yapamam eksık oldugum dıller var yazılımda yok ama arastırmaya acıgım optik fiber optık fılan nasıl calısır bad usb fılan neredeyse cogu konuda kafamda hayal edıp nasıl calıstıgını bılıyorum teknolojıyı sureklı takıp edıyorum nasıl para kazanıcagım yardım edın :)

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Dediklerinle olmuyor maalesef :(... Yalnız reşit yaşa girene kadar part time işlere girebilirsin. Kurumsal firmalar en az 1 yıl deneyimli yazılımcı istiyor. Kişisel de olsa daha önce çalışmış olmasını istiyor. Tecrübe edinmeden işin zor. Üniversite bitirdikten sonra ancak ve ancak dediklerimi yapabilir, hatta yüksek lisans yani doktora bile alabilirsin... Sonrası çorap söküğü gibi gelir...

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
ben 14 yasında lıse ogrencısıyım lınux kullanmayı bılıyorum kalı lınux ve archlınux hem sanal ortamda hemde gercek ortamda kullandım metasploit protokoller filan az bı bılgım var bılmedıgım konuları arastırırım html bılıyorum python ogrenmıyı dusunuyorum 10-15 ders ızledım fıkır sahıbıyım css tede oyle bıraz fıkır sahıbıyım bınary kodları pc nasıl calısır hackerlar hangı metodları kullanırır calısma prensıplerı hangı port ne ıse yarar zafıyetlerden nasıl yararlanılır web acıkları sql vb.. diye gıdıyor yanı neredeyse pc hakkında 10 aydır arastırma yapıyorum pc yede hep meraklıyımdır pekıya bır soru soracagım ben nasıl para kazanabılırım makale yazarım ama cok az para verıyorlar web tasarım yapamam eksık oldugum dıller var yazılımda yok ama arastırmaya acıgım optik fiber optık fılan nasıl calısır bad usb fılan neredeyse cogu konuda kafamda hayal edıp nasıl calıstıgını bılıyorum teknolojıyı sureklı takıp edıyorum nasıl para kazanıcagım yardım edın :)
Kardeşim laptop başından para kazanman için tüm detaylara hakim olmalısın. Bu 'gel elin alışır yetişirsin ' değilki :)

Byethernet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok aylık cok az bıle kazansam ıyıdır amacı zaten para fazla degıl nasıl oluyor bu ısler ogrenmek ıstıyorum ogrenegın basıt poker forex blockerlık gıbı ıslerden 17 yasındakı kısı hıcbırsey bılmeden 2 bın tl kazanıyor ama o haram fılan olabılır dıye yanasmam bana aylık 200 tl kazansam bıle kardır bsy ogreneyım yeter
--- Gönderi Güncellendi ---
ornegın bı forumda kullanıcıları takıp edıp reaver bully wps acıgı ıle nasıl aglar kırılır dıyede makale acabılırım ama ıs verenler nerde bılmıyorum :/

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
10 ay mı ? :) Küçümsemek gibi olmasın güzel kardeşim ama bilgisayar/teknoloji dünyasında para kazanmak için daha fazlasına ihtiyacın var. Araştırmaya ve yeni şeyler, yeni programlama dilleri öğrenmeye devam et. Sana bu yolda başarılar dileriz, ne zaman merak ettiğin ve öğrenmek istediğin birşey olursa forumumuzu kullanabilirsin :)

Byethernet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yani ben suan aylık cok az bı para bıle kazanamazmıyım teknolojı olarak bakmayalım ıse teknolojıyle alakası fazla olmayan ama bılgısayar basından olan bırseyde olur

gokhangur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
yani ben suan aylık cok az bı para bıle kazanamazmıyım teknolojı olarak bakmayalım ıse teknolojıyle alakası fazla olmayan ama bılgısayar basından olan bırseyde olur

Bunun azı çoğu olmaz. Ya kazanırsın ya kazanamazsın.
Ayrıca burası ABD değil. Hatta ABD de eski ABD değil.
Ayrıca bu online eğitimlerin sonu yok bilesin.

kontrol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yandex Toloka diye bir sistem var yandex in işlerini yapıp masa başında harçlığını kazanabilirsin. Yandex Toloka diye yaz sitesine gir anlarsın zaten. Ödemeyi sıkıntı etme Yandex adı sanı bilinen bir firma olduğu için paran kalmıyor. Youtube ta Yandex Toloka yaz baya bir video var rehber olması açısından. Helalinden ayda 200 Dolar = 800 Tl civarı kazanabilirsin (Saatlerini harcaman gerek tabii)

Byethernet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
zaten okuyorum bos zamanlarımın cogu pc basında gecıyor bende dusundum kı biraz kendı paramı kazanıp egıtım setlerı alayım bugun arkadasımda dedı link-tl den 500 indirme gelmiş 20 tl kazanmıs parasınıda cekebılmıs su Yandex Toloka yı arastırıcagım fikirlerinizi benimle paylastıgınız ıcın tesekkurler :)

Byethernet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
acaba internet ortamında kolay az kazanclı part time ısler varmı

Son mesajlar