Soru Nasıl para kazanabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Arkadaşlar para kazanmak istiyorum. Ama birtürlü aklıma bişey gelmiyo. İnternetten para kazanma yöntemleri bana biraz güvensiz geliyor. Henüz 15 yaşındayım nasıl para biriktirebilirim? Kendime güzel bir laptop almak istiyorum. (Belki yakında erasmus programına katılabilirim)

wittroc

Will the real Slim Shady please stand up?
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,701
Freelance işlere göz atabilirsiniz.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Borsaya girebilirsin ama kaybetmek de var

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
130
Arkadaşlar para kazanmak istiyorum. Ama birtürlü aklıma bişey gelmiyo. İnternetten para kazanma yöntemleri bana biraz güvensiz geliyor. Henüz 15 yaşındayım nasıl para biriktirebilirim? Kendime güzel bir laptop almak istiyorum. (Belki yakında erasmus programına katılabilirim)
Belirli miktar para ödeyip kendine web sitesi aç ilgi çekici şeyler yazdığında tıklanma olur bu da sana para kazandırır
web sitesi açmayı bilmiyorum ama burada bilen uzmanlar vardır bu onlara sor istersen

denzqen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
blog yaz uzun sureli yayın yapan bloglar daha sonra iyi para kazandırabilir. şuan için armut düş zor

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
5,089
Belirli miktar para ödeyip kendine web sitesi aç ilgi çekici şeyler yazdığında tıklanma olur bu da sana para kazandırır
web sitesi açmayı bilmiyorum ama burada bilen uzmanlar vardır bu onlara sor istersen
blog yaz uzun sureli yayın yapan bloglar daha sonra iyi para kazandırabilir. şuan için armut düş zor
Artık vergi sistemi var
Ve vergi ödemek için de bir şirketiniz olması gerekiyor.

R10' a bak
Oradan daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Bence en mantıklı para kazanma yolu freelance çalışmak.

Son mesajlar