Soru 18 yaş altı internetten nasıl para kazanabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

G3ben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 dönem açığa geçtim derslerime çalışıyorum yinede baya boş zamanım oluyor hem test kitapları veya başka ihtiyaçlar için para kazanmak istiyorum sizce nasıl para kazanabilirim internetten? (10 sınıfım)

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Belli bir sermayen varmı yoksa sıfırdan mı

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Benim elimde doğru düzgün para yok
18 yaş üstü sana yardım edebilecek biri var mı
hesap açılımı vs. işler için

benim önerim dropship yapman ilk başta biraz karışık gelecektir, ancak sistemi öğrendiğinde ve ilerledikçe hesabını otomasyona bağlaman ile beraber pasif gelir kaynağın olarak da görebilirsin.

G3ben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

benim önerim dropship yapman ilk başta biraz karışık gelecektir, ancak sistemi öğrendiğinde ve ilerledikçe hesabını otomasyona bağlaman ile beraber pasif gelir kaynağın olarak da görebilirsin.
Dropship nasıl oluyor anlatabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırdım biraz ama ben sadece bilgisayar başında yapabiliceğim bir şey istiyorum zaten ticareten anlayan birisi değilimdir

Son düzenleme:

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Dropship nasıl oluyor anlatabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırdım biraz ama ben sadece bilgisayar başında yapabiliceğim bir şey istiyorum zaten ticareten anlayan birisi değilimdir
sadece bilgisayar ve internetin olması yeterli zaten
dropshippingi anlatayım:
örneğin ebay veya amazon çok saten ve rekabeti az olan bir ürün buldunuz bu ürünü aliexpress ten daha ucuza alıp oraya ilana koyuyoruz. orda her alan müşteriye biz elimiz değmeden aliexpress ten gönderiyoruz.

eğer bu iş modelini uygulamayı düşünürseniz ilk başta youtube de içerikler yeterli olur, ama 1000-2000 $ seviyesine geldiğinizde ileri seviye bir eğitim almanızı tavsiye ederim.

G3ben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece bilgisayar ve internetin olması yeterli zaten
dropshippingi anlatayım:
örneğin ebay veya amazon çok saten ve rekabeti az olan bir ürün buldunuz bu ürünü aliexpress ten daha ucuza alıp oraya ilana koyuyoruz. orda her alan müşteriye biz elimiz değmeden aliexpress ten gönderiyoruz.

eğer bu iş modelini uygulamayı düşünürseniz ilk başta youtube de içerikler yeterli olur, ama 1000-2000 $ seviyesine geldiğinizde ileri seviye bir eğitim almanızı tavsiye ederim.
Benim satacak bir şeyim yok ki