Nasıl moderatör olunabilir?

Bu konuyu okuyanlar

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Moderatör olmak için biraz daha tanınmam gerek ama şartları nedir? Nasıl olunuyor? Bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum ve 15 yaşındayım, bu sorun mu?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Moderatör olmak için biraz daha tanınmam gerek ama şartları nedir? Nasıl olunuyor? Bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum ve 15 yaşındayım, bu sorun mu?
Uzun bir süre moderatör alımı olmayacağı söylendi, artık sanırsam form ile de alınmıyor. Bu gidişle biraz zor olursun sen.

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
1- Bir mesaj yazıyorsunuz
2- F12'ye basıyorsunuz
3- CTRL+F yapıyorsunuz
4- Çıkan yere Yönetici yazıyorsunuz ve bitmiştir:
1586245034509.png

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
What?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yaptın?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Aslında forumda moderatör olmak için bilgi sahibi olmaktan çok aktilfik ve ceza almamak önemli, bir de belli bir mesaj sayısının üstüne gelince, yani biraz tecrübe kazanınca moderatör olmak daha iyi olur. Zaten sen moderatör olunca bilgi vermiyorsun, forumu kontrol ediyorsun, aktiflik çok önemli en az 4-5 saatini vermen gerek zaten foruma

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Aslında forumda moderatör olmak için bilgi sahibi olmaktan çok aktilfik ve ceza almamak önemli, bir de belli bir mesaj sayısının üstüne gelince, yani biraz tecrübe kazanınca moderatör olmak daha iyi olur.
Öyle mod olunmuyor, benim gibi şans lazım :)

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Hala düzelmedi mi?

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
@okurbaba siz Technopat Sosyal'de de bulundunuz değil mi? Bir tartışmamız olmadı ancak sizi hatırlıyorum, genelde orada tartışma ile tanışma olur da ondan dedim :D

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Forum ve (varsa) bölüm kurallarını iyice öğrenin ve kurallar çerçevesinde hareket edin... Forumda hangi bölümde yetki almak istiyorsanız hedefinize yönelik paylaşımlar yapın, bildiğiniz konularda üyelere yardımcı olun... "Onlar" sizi görür, yeri ve zamanı geldiğinde size ulaşır. Ama daha önemlisi öncelikle forumda olmanın keyfini çıkarın. :)

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
@okurbaba siz Technopat Sosyal'de de bulundunuz değil mi? Bir tartışmamız olmadı ancak sizi hatırlıyorum, genelde orada tartışma ile tanışma olur da ondan dedim :D
Technopat'tan mı geliyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir buçuk sene öncesine kadar oradaydım, olmaz olaydım. Kimse doğru düzgün cevap vermiyor.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Ben hep oradayım ve cevap verilmeyen konulara gece bakıp cevap veriyorum. Cevap verilmemesi sizin şansızlığınıza denk gelmiş olabilir ama genelde cevapsız soru bırakmamaya çalışıyordum. Ban yiyince artık buradayım.