Napoli böyle maç görmedi: Napoli 4-3 Lazio - Video

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
cavani580.jpg

İtalya Serie A'nın 31. haftasında Napoli evinde Lazio'yu 4-3 yendi. Maçın gollerini Napoli adına 60. dakikada Dossena, 62, 82. (pen.) ve 88. dakikalarda Cavani atarken, Lazio'nun gollerini 29. dakikada Mauri, 57. dakikada Dias ve 68. dakikada Aronica kendi kalesine kaydetti.

[video=youtube;ebhpDzgAJnw]http://www.youtube.com/watch?v=ebhpDzgAJnw[/video]

İlk yarıyı 1-0 önde kapatan Lazio 57. dakikada farkı ikiye çıkarmasına rağmen, Napoli'nin gollerine engel olamayınca maç bir anda 2-2'ye geldi. Maçın 67. dakikasında Lazio atağında Brocchi'nin vuruşu üst direkten kalenin içine vurarak dışarı gitti ama hakemler bu pozisyonda gol kararı vermedi. Lazio'lu oyuncular bu pozisyona uzun süre itiraz etti. Bu pozisyonun 1 dakika sonrasında yine Lazio atağında Napoli'den Aronica topu kendi ağlarına göndererek, Lazio'nun deplasmanda 3-2 öne geçmesini sağladı. Maçın 80. dakikasında Lazio'dan Biava yaptığı hareket sonrası kırmızı kart gördü ve Napoli penaltı kazandı.

Topun başına geçen Cavani takımının 3. kendisinin 2. golüne imza attı. Bu golden sonra ataklarını devam ettiren Napoli Cavani ile bir gol daha bularak, Lazio'yu 4-3 yenmeyi başardı. Lazio'da Cavani attığı 3 golle hat-trick yaparak, maça damgasını vurdu.

Bu sonuçla Napoli puanını 62'ye yükseltirken, Lazio ise 54 puanda kaldı. Ligde haftaya Lazio evinde Parma'yı konuk ederken, Napoli deplasmanda Bologna'ya konuk olacak.

Sporx

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
çok ilginç bir maçtı ama hakem inanılmaz büyükte haksızlıklar yaptı ve maçı napoli aldı

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Napoli şampiyonluğu alırmı acaba? :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Olabilirler valla. Milan'ın 3 puan gerisindeler, Inter'in 2 puan önündeler. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Napoliyi sezon başından beri takip ediyorum.müthişler.
milan'ın bırakacağını sanmıyorum ama hak ediyor napoli :)
Cavani mükemmel bir oyuncu Lavezzi'de öyle.Cavani'nin çakallığı bugün maçı onlara getirdi.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Napoli'nin kalecisinin de bizimkilerin beğenmeyip gönderdiği De Sanctis olduğunu da söyleyelim. :)

Videoyu da ekledim.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
vay be çok güzel maç olmuş

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Edinson Cavani müthiş oynadı ve takımını galibiyete taşıdı.Adam FM 2011'de de böyle her maç atıyor 2-3 tane... :)

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Canlı izledim maçı, ilk yarı çok sıkıcıydı aslında, sürekli faullerle duruyordu oyun... hani serbest vuruşla maç başlıyor ama daha top kimseye değmeden bir faul daha :D 2. yarıyı izlesem mi? izlemesem mi? Diye düşünürken...

Muhteşem bir 2. yarı tam 6 gol, direkten dönen toplar, sayılmayan goller, kırmızı kart, hakem hataları, futbolcuların kavgaları... Maç 3 - 3 olduktan sonraki Napoli'nin muhteşem taraftarı baskısı... Muhteşem bir 2. yarıydı gerçekten...

İddaa'da tek maça kalan arkadaşımın kuponundaki o tek maçın, benim şiddetli ısrarlarımla yazılan ''Napoli kazanır'' olması da stresli ama ayrı bir güzel oldu... Böyle bir maç izletirdiğiniz ( ve İddaa ) için Teşekkürler Napoli, Teşekkürler Lazio, Teşekkürler De Sanctis ve Cavani, Teşekkürler Maçın Hakemi !! :D

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

Son mesajımı düzenleyemiyorum flood olarak görmeyiniz lütfen :D

An itibari ile Napoli Lazio maçı tv8'de tekrar yayınlanıyor. Bilginize

hsngrms

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Canlı izledim maçı, ilk yarı çok sıkıcıydı aslında, sürekli faullerle duruyordu oyun... hani serbest vuruşla maç başlıyor ama daha top kimseye değmeden bir faul daha :D 2. yarıyı izlesem mi? izlemesem mi? Diye düşünürken...

Muhteşem bir 2. yarı tam 6 gol, direkten dönen toplar, sayılmayan goller, kırmızı kart, hakem hataları, futbolcuların kavgaları... Maç 3 - 3 olduktan sonraki Napoli'nin muhteşem taraftarı baskısı... Muhteşem bir 2. yarıydı gerçekten...

İddaa'da tek maça kalan arkadaşımın kuponundaki o tek maçın, benim şiddetli ısrarlarımla yazılan ''Napoli kazanır'' olması da stresli ama ayrı bir güzel oldu... Böyle bir maç izletirdiğiniz ( ve İddaa ) için Teşekkürler Napoli, Teşekkürler Lazio, Teşekkürler De Sanctis ve Cavani, Teşekkürler Maçın Hakemi !! :D

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 01:16 ----------

Son mesajımı düzenleyemiyorum flood olarak görmeyiniz lütfen :D

An itibari ile Napoli Lazio maçı tv8'de tekrar yayınlanıyor. Bilginize

Bilgi için teşekkür ederim özetini izleyecekken bu mesajı görmek süper oldu :D
0-0 iken yakalayabilmemde büyük şans, ben maçı izleyeceğim görüşmek üzere :)