Nani Fenerbahçe'ye Dönmek İstiyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
İspanyol Marca Gazetesi, Fenerbahçe’nin Nani’yi kiralamak istediğini yazdı. İşin gerçeği ise sonradan ortaya çıktı: Portekizli yıldız geri dönmek istiyor!
8418202.jpg


Sarı-Lacivertlilerin transfer çalışmalarında sürpriz bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe, Valencia’nın Şilili sağ kanat oyuncusu Orellana’yı kiralamak için girişimde bulunmuştu. İspanyol Marca Gazetesi ise yeni bir iddia ortaya atarak, Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Nani’yi istediğini yazdı.

TEKLİF NANI'DEN GELDİ

Kanarya’nın Valencia’ya Portekizli yıldız için teklif yaptığı öne sürüldü. Ancak işin aslı sonradan ortaya çıktı. Teklifin Fenerbahçe’den değil taraftarın çok sevdiği Nani cephesinden geldiği öğrenildi. Geçtiğimiz sezonun başında ayrılmak isteyen ve 8.5 milyon Euro karşılığında İspanyol ekibine transfer olan 30 yaşındaki oyuncunun bu kez de geri gelmek için çabaladığı kaydedildi.

YÖNETİM SICAK BAKMIYOR AMA..

Ancak Fenerbahçe’nin, maliyeti Orellana’dan çok daha yüksek olan ve geçtiğimiz sezon yönetimin istememesine rağmen ayrılan Nani’ye soğuk baktığı belirtildi. Yönetimin bu tavrında, Portekizli futbolcunun diz sakatlığı nedeniyle sezon öncesi idmanlarının büyük bölümünü kaçırmasının da etkisi olduğu öğrenildi. Ama Fenerbahçe taraftarının sosyal medyadan Nani için başlattığı kampanya, yönetimin aklını çelebilir...

Nani Fenerbahçe'ye dönmek istiyor!
 
Üst