Mutsuzum

Bu konuyu okuyanlar

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Mutsuzum arkadaşlar mutlu olamıyorum kendimi anlatayım hem muhabbet olsun hemde bana teselli kişilik olarak sıkıntılıyım okb Bipolar tanısı konuldu 6 yıldır falan kendime gelemedim bulunduğum yerde evimiz var uzaklaştık oradan üzücü olaylardan allah yukarida dağ gibi babam var arkamda hani para yönünden hiç sıkıntı yapmadı bana fakat mutsuzum başka bir şehre gitmek istiyorum yeni bir hayat belki acılarımı unutturacak yaşamak boş geliyor sakın iş bul gibi tavsiyede bulunmayın onunla alâkalı değil kendimi sevmiyorum diyeceksiniz neden konu açıyorsun bende boyleyim işte aslında çok iyiyim insanlara değer de veririm fakat olmuyor yaşam gücüm yok be dostlar allaha emanet sağolun iyiki varsınız

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Sana bir tavsiye multi-vitamin al. Supradyn olabilir. 2 günde 1 iç. Yaşamına hareket katmak isteyeceksin. Daha çok çabalayacaksın. Kendini zinde ve enerjik hissedeceksin. Öylesine 1 kutu alıp içmiştim. Denemek amaçlı gerçekten de insana enerji veriyormuş. Üşengeçlik filan kalmamıştı

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Sana bir tavsiye multi-vitamin al. Supradyn olabilir. 2 günde 1 iç. Yaşamına hareket katmak isteyeceksin. Daha çok çabalayacaksın. Kendini zinde ve enerjik hissedeceksin. Öylesine 1 kutu alıp içmiştim. Denemek amaçlı gerçekten de insana enerji veriyormuş. Üşengeçlik filan kalmamıştı
Tesekkurler fakat benim sıkıntım güçsüz yada kendimi bedensel olarak zayıf hissetmem değil tam olarak yani düşüncelerim kalbim yorgun psikolojik antideprasan da kullandım anlık iyi geldi fakat tamamen çözüm değil genede sağol

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Yok yok yaşamazsın. Zaten hayatta hakkatten seviyorsan sana hayat güzeldir. Her gün yüzün gülecek emin ol.
Sana biraz saçma gelir belki Güler sin
Ben hayatimda 1 kere aşık oldum sadece sonra bitti 6 senedir elime kız eli değmedi kendime küfür etmek istiyorum ?

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Ya abi 3 günlük dünya. Potansiyelini ortaya çıkar vur masaya. Forumca düşelim hepimiz
Evdekiler de zorluyor beni nezaman evleneceksin falan daha gencim sıkıntılardan değil kız kendimi bulamadım zaten geriden geldiğim hayatta bu acele neden anlamadım ya bide ben çocuk gibiyim sevgim saf ve temiz şimdi ben buna bağlanırım buda beni aldatır falan bi 10 sene daha ben iptal silahı getir sık bana boşver ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Ahhahahha ? Bak bir daha ne zaman evleniceksin dediklerinde geri çevirme aileni.

Deki bir güzel kız bulun ki bana ömür boyu peşini bırakmıyım. Seçici olacaksın abi seçici.
İstekli ol güzel kızı gördün mü aha bununla evlendirin beni demelisin geç olmadan.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Mutsuzum arkadaşlar mutlu olamıyorum kendimi anlatayım hem muhabbet olsun hemde bana teselli kişilik olarak sıkıntılıyım okb Bipolar tanısı konuldu 6 yıldır falan kendime gelemedim bulunduğum yerde evimiz var uzaklaştık oradan üzücü olaylardan allah yukarida dağ gibi babam var arkamda hani para yönünden hiç sıkıntı yapmadı bana fakat mutsuzum başka bir şehre gitmek istiyorum yeni bir hayat belki acılarımı unutturacak yaşamak boş geliyor sakın iş bul gibi tavsiyede bulunmayın onunla alâkalı değil kendimi sevmiyorum diyeceksiniz neden konu açıyorsun bende boyleyim işte aslında çok iyiyim insanlara değer de veririm fakat olmuyor yaşam gücüm yok be dostlar allaha emanet sağolun iyiki varsınız
Şimdi bir hobi edin sevdiğin şeyleri yap diyeceğim çok klasik kaçacak. Telefonuna/Bilgisayarına yeni oyunlar kur, oyun oyna. PC'ni bilmediğim için GTA:SA öneririm. Bana kalırsa GTA serisindeki en güzel oyun

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Gerçeklik önce cocuklukta olan hayalperestligi ve enerjiyi yokeder, insanı bosluga dusurur. Sonrasinda biraz delirtir ve tek amacinin eglenmek oldugunu anlayinca enerjini kazanirsin.

Hayatta kesin cizgilerin bir kac taneyi gecmeyecek. Ne kadar az o kadar iyi. Kesin olmali/olacak dedigin bir seyin olmamasi da yıkar.
Vurdum duymaz olacaksin. Vuracaksin gececeksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Profil fotona veya profil duvarina fotografini atta belki sana biz kiz ayarlariz ? @_Zaur_
Hem hayatinda bir seyler degistirmek icin bir adim olur.

Son düzenleme: