Mutluluk budur işte

elektr10

Profesör
Hikaye bu ya lisedeyken bize edebiyat hocası göstermişti bu resmi ve bayağı tartışmıştık ;D

Bir yatakta 2'den fazla kişinin olması bile başlı başına bir mutsuzluk nedeni (&)

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
elektr10 dedi ki:
Hikaye bu ya lisedeyken bize edebiyat hocası göstermişti bu resmi ve bayağı tartışmıştık ;D

Bir yatakta 2'den fazla kişinin olması bile başlı başına bir mutsuzluk nedeni (&)
yatağın içindekiilere bağlı ;)

emubaltaci dedi ki:
elektr10 dedi ki:

baya tartışılacak bi konu ama sana katılıyorum :) yataın içindekilere kesinlikle bağlı ;)

efeefgan

Üyecik
özgürDeVİL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
elektr10 dedi ki:

baya tartışılacak bi konu ama sana katılıyorum :) yataın içindekilere kesinlikle bağlı ;)

İkiden az olmasıda bir mutsuzluk sebebidir bence.En ideali 2,5

xyz1234

Profesör
sabahın köründe suratıma yedeğim kızımın tekmesiyle uyanmak, akşam yatarken yine sırtıma yediğim tekmeyle tam uyumak üzereyken geri uyanmanın verdiği mutluluğu hiç birşey veremezdi. şimdi artık sütten ayrıldığı için o mutluluğu yaşayamaz oldum.....