Mutlu Musunuz Kadına Şiddeti İzlediler

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

İzmir'de büyük utanç! Kadına şiddeti izlediler​

İzmir'in Basmane semti Fevşi Paşa Bulvarı'nda bir adamın kadına uyguladığı şiddet dehşete düşürdü.

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57

İzmir'de büyük utanç! Kadına şiddeti izlediler​

İzmir'in Basmane semti Fevşi Paşa Bulvarı'nda bir adamın kadına uyguladığı şiddet dehşete düşürdü.

Kimsenin bi 12 yıl ceza yemeye hevesi yok tabi. Bu şekilde gidersek gittikçe dibe batacağız hadi hayırlısı.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aslında 3 5 kişi zarar vermeden zaptedebilir. Tepkisiz kalmanin bahanesi olmamali !
Zaptetmek öldürmekten zordur ama imkansiz degildir. Insanlarin korkup tepkisiz kalmasindansa daha cok tepki gostermeliler. Polis gelene kadar sokak ortasinda yerde hareketsiz bekletilmeli.
Belki topragin ve tasin kokusu, tadi hosuna gidecektir.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Sanki film seyrediyorlar!Böyle bir şeyin bahanesi de olamaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gayet de olur. Asayişi polis ve yasalar sağlar halk değil.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Bahane falan değil ülkede hakkını veya başkasının hakkını savunmak bile suç olmaya başladı ama tutmamaları da saçma.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Kadir Şeker olayından sonra ister istemez bende soğudum artık. Eğer tanıdığım, yakınım değilse izler geçerim büyük ihtimalle. Sonuçta beni orda savunan kimse olmayacak. Dövüp hastanelik etsek bu sefer biz suçlu çıkarız. Gerek yok.
Hatta ekşide bir yorum okudum. Dayak yiyen kız kavgayı ayıran kişiye "Sanane, sen ne karışıyorsun, sevgilim o benim döver de sever de" gibi akla zarar cevap vereceği ihtimali de var. Sonra niye karıştım diye lanet edersiniz.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
İnsanlar birbirine artık güvenemiyor. Kadir Şekerin hapis yatmasının sebebi koruduğu kadının sonradan ifadesini değiştirmesi. Şimdi o kadını korudular arbede çıktı trafik akıyor araba çarptı adam hastanelik oldu veya öldü. Kadında ifadesini değiştirdi. Sonuç birisi yaşasın diye sen 12 yılını heba ediyorsun ki bu Kadir Şeker çok fazla gündemde olduğu için böyle oldu. Normalde o ceza daha ağır olurdu.

Kadir Şeker davasında sadece kadir ceza almadı bu toplumun insanı değerleri yıkıldı. Birbirine olan azıcık güveni de ortadan kalktı. Kimse artık böyle bir riskin altına girmek istemez. Yargının da eli kolu bağlı o konuda çünkü kadın ifadesini değiştirip Kadir aleyhine konuştu. Can kıymetli. Artık kimse kolay kolay kendi ömrünü riske atmak istemeyecektir.

Cidden rezil insanlar var.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Bir kadın ile sevgilisi kavga mı ne ediyormuş ne, tam net olarak bilmiyorum ondan sonra kadir şekerde araya girip adamı bıçaklamış 12 yıl ceza almış.
Aslında tam öyle olmadı. Adam kadını dövüyordu kadir araya girdi kavga çıktı çantasındaki meyva bıçağını kullanarak göğüsünden yaraladı. Kadın ilk başta kadir beni korudu diye ifade verdi daha sonrasında ifadesini değiştirip tartışıyorduk bıçaklamasına gerek yoktu darp edilmedim dedi. Sonrasında kadiri tutukladılar benim bildiğim bu şekilde.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Aslında tam öyle olmadı. Adam kadını dövüyordu kadir araya girdi kavga çıktı çantasındaki meyva bıçağını kullanarak göğüsünden yaraladı. Kadın ilk başta kadir beni korudu diye ifade verdi daha sonrasında ifadesini değiştirip tartışıyorduk bıçaklamasına gerek yok dedi. Sonrasında kadiri tutukladılar benim bildiğim bu şekilde.
Doğrudur olabilir içeriğini net olarak bilmiyorum bende.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kadir şekere 12 yıl verirsen kimse uğraşmaz artık tabi. İfade mi değiştirir başına bir iş mi gelir belli değil. Ben de görsem ilgilenmezdim sanırım.