Müşteri memnuniyeti

Bu konuyu okuyanlar

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefon almak için hangi teknoloji marketi tavsiye edersiniz acaba. Teknosa?vatan pc?...Bir de HTC garantisi iyi midir?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar telefon almak için hangi teknoloji marketi tavsiye edersiniz acaba. Teknosa?vatan pc?...Bir de HTC garantisi iyi midir?

garanti olarak her zaman ürünün resmi garantisi mantıklıdır ben genelde vatanı tercih ediyorum garanti takibi gibi konularda bir adım önde en azından teknosa gibi habire telefonda sormak zorunda kalmazsınız takip numarası vs anında verilir sistemlerinden kontrol edersiniz.

birde şu konu var eğer cihazlar ikisinde de aynı fiyatsa elimde hangisi için indirim şansı varsa kupon vs ordan alırım yok ne kupon nede fiyat farkı varsa vatandan alırım

akkoll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İkisi de iyi sorun olmaz. Ben ikisinde de bir kaç kez alışveriş yaptım. Sorun çıkmadı.

tugayvural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat kıyaslaması yapmalısın fark yoksa istediğinden alabilirsin. Teknosa da şöyle bir fark var Turuncu Kart. Bu kart sistemiile bazı ürünlerde indirim olabiliyor bir onu araştır fiyat konusunda o şekilde bir avantaj elde edebilirsin.