Multi Premium Download Denemesi Bedava 1Mb/sn - 3Mb/s Hız

sssas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
miscdownloadiconilk4.jpg

Öncelikle herkese selamlar. Lütfen konuyu sonuna kadar okuyun. Anlaşılmayan birşey olursa yorumlarınızla konuyu daha anlaşılır yapalım. Tabi düşüncelerinizi ve fikirlerinizi de söyleyebilirsiniz.

Özet;

filesonic, fileserve, uploaded.to, wupload gibi filehost sitelerinden indirmek istediğiniz linki artık en az 1 Mb/sn hızla indirebilirsiniz. Yapmanız gereken hizmetini verdiğim filehost dosya linkini bana göndermeniz.Ben de sizden aldığım linki premium hesabımla size ait olan bir klasörde kendi sunucuma indiriyorum (Sunucumun down hızı 500 Mbps. 1 gb'lık bir dosya 20 sn'de inebiliyor. Ama bu işlem filehost sitesinin yoğunluğuna göre biraz zaman alabilir ). 1-2 dk içinde de size indirmeye hazır başka bir link yolluyorum(Artık dosya kendi sunucumda. Yani sizin sunucumda belli bir kapasiteli bir harddiskiniz var gibi düşünün). O linke tıklayarak dosyanızı vaad ettiğim hızda kolayca, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, indirme kesilse de kaldığı yerden devam edebilme özelliğiyle indirebilirsiniz... :)

Denemek isteyenler erdm.rdm[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com adresine mail atabilirler​

( mail atın aktivasyon gönderirim)

Resimli anlatım;

1-) Öcelikle kullanici adı ve şifrenizi giriyorsunuz;

TZCv0.png

2-) İndirmek istediğiniz linki şekildedi textboxa yerleştrip gönder butonuna tıklıyorsunuz;

VkgfD.png

3-) Gönderdiğiniz link sunucuya indiriliyor;

mlMy5.png

4-) Yaklaşık 1 dk içinde gönderdiğiniz dosya hazır;

Niewf.png

5-) Ve dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz;

ee1Da.png

____________________________________________________________________________________________________

DETAYLAR;

1-) 1Mb/sn hız garantisi sadece idm benzeri programlarda görülebilir. Bir de tabi en az 8Mbps hızınız olmalı

2-) Şimdilik uploaded.to destekliyoruz ama ilerde fileserve ve filesonic de dahil edeceğiz

3-) Linki gönderdikten sonra dosya indirmeye hazır olana kadar başka link gönderemezsiniz.

4-) Şuanda her kullanıcı için klasör kapasitesi 2 Gb olarak belirlenmiştir. Kapasite ilerde arttırılabilir. ( 2 gb'tan büyük dosya indirilebilir ama başka dosya indirmek için öncekini silmek gerekir)

5-) İsteyene ücretsiz deneme imkanı

6-) Kullanacağınız program 640 kb kurulum gerektirmeyen basit birşey ( O kadar da basit değil :) ). Programı indirmek için:

alternatif1: http://www.2shared.com/file/wfhzjEoI/MultiPremiumDowload.html
alternatif2:https://rapidshare.com/files/613850360/MultiPremiumDowload.exe

7-) Sunucudan denemelik dosya çekmek için :
ftp://erdmrdm.no-ip.org/sssas/deneme.rar
(Not: Maksimum hız için idm benzeri program şart )

:cool:
Kendiniz link yollayarak görmek istiyorsanız mail yollayın yardımcı oluruz.

9-) Çoklu indirme yapabilirsiniz ama toplam hız maksimim 3 Mb/sn olur

10-)
Her türlü yardım ve destek için erdm.rdm[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com adresine mail atabilirsiniz...

Not: Ne yapmak istediğimi anladığınızı düşünüyorum. Eğer vaad ettiğim hizmeti sunabilirsem büyük başarılar yakalayacağıma inanıyorum. Bu program üzerinde 2 haftadır uğraşıyorum . Her defasında eksik birşey çıkıyor. Bunun sonunun gelmeyeceğini düşünmeye başladım :) Tabi maddi sıkıntılardan dolayı (elimde bir tek uploaded.to olduğundan) 1 premium hesapla başlıyorum . Ama ilerde daha iyi bir sunucuya ve en az 3 premium hesapla hizmete tam gaz devam :)

...Yorumlarınızı bekliyorum...​