Multi Hesapların Önüne Nasıl Geçebiliriz?

Gelmeli mi?

• Gelmeli nedeni açıklayacağım

• Gelmemeli nedenini açıklayacağım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Bence şu şekilde:

Artık hesap açmak için telefon numarası gereksin başka şekilde multiler ve troller hiçbir zaman bitmeyecek yoksa multi hesap devam edecek forumu düşünün bu önerdiğim kesinlikle gelmeli gelmezse multi hesaolar devam edecek bu özelliği LÜTFEN getirin bakın LÜTFEN forumu bir düşünün forumu yavaşlatmak için açılan hesapları düşünün SDN ailesi bu yavaşlığı hakediyor mu? Kısaca forum kayıt işlemi sırasında telefon numarası istemezse beyin olarak sonumuz yakın olur.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Forumun %30 unda yok.
Büyük ihtimalle o kesim çoluk çocuktur babalarının ve Annelerinin tel numarasını kullanabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle birşey gelmezse benim forumda işim kalmadı forum yanlış bilgilerle dolu troll hesaplar çok fazla.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Büyük ihtimalle o kesim çoluk çocuktur babalarının ve Annelerinin tel numarasını kullanabilirler.

Böyle birşey gelmezse benim forumda işim kalmadı forum yanlış bilgilerle dolu troll hesaplar çok fazla.
Telefon az anne adı baba adı da olsun canım :D

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Telefon az anne adı baba adı da olsun canım :D
Aynen aynen hiç şüphem kalmadı forum çoluk çocuk parkına dönmüş zaten buranın çocuklara uygun olan bir yer deği diye düşünüyorum burası oyun parkı değil BİZ burada sorunumuzu çözüyoruz burayı bir sosyal medya olarak düşünmeyin burası bir FORUM!

Telefon numaramı niye vereyim, hem zaten şu anki sistem yeterli bence.
Yetersiz aynı ip adresinde olan birsürü kişi var.

Aynen aynen hiç şüphem kalmadı forum çoluk çocuk parkına dönmüş zaten buranın çocuklara uygun olan bir yer deği diye düşünüyorum burası oyun parkı değil BİZ burada sorunumuzu çözüyoruz burayı bir sosyal medya olarak düşünmeyin burası bir FORUM!

Hayır diyen ya çocuktur ya multi hesabı vardır buraya yazıyorum.

Reaksiyon puanı
6,425
Forumda Telefon Numarası olmayanlar var.

(Yada bir çocuk düşünün çocuk bilgisayarı bozulmuş yardım arıyor forumda konu açmayı tercih ediyor ve sonrasında farkediyor ki numarası yok sonrasında ise çocuk başka foruma gidiyor ve bizde 1 üyeyi kaybetmiş oluyoruz.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656

(Yada bir çocuk düşünün çocuk bilgisayarı bozulmuş yardım arıyor forumda konu açmayı tercih ediyor ve sonrasında farkediyor ki numarası yok sonrasında ise çocuk başka foruma gidiyor ve bizde 1 üyeyi kaybetmiş oluyoruz.
Karşıya gidebilir.

1 üye mi? Forumda hesap açıyorlar en az 3 aya banlanmış oluyorlar hepsi sadece forumu yavaşlatıyor çocuklar yüzünden diğer konular cevapsız kalıyor.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Telefon numarası, TC kimlik doğrulamalarına gerek yok. Multi açanlar hemen tespit edilmeli ve banlanmalılar.

Çocuklar neden giremeyecekmiş? Onlar insan değil mi? Herkes girebilir.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Telefon numarası, TC kimlik doğrulamalarına gerek yok. Multi açanlar hemen tespit edilmeli ve banlanmalılar.

Çocuklar neden giremeyecekmiş? Onlar insan değil mi? Herkes girebilir.
Onlar insan forumda kargaşa çıkarmasınalr yeter ve kim TC istesin dedi?

@Yagami Lightr, Evet telefon numarası yokmuş. Adı gibi telefon numarası da silinmiş. ?
Telefon numarası zorunluluğu olsa çoğu üye kaydolamaz veya olmakta istemez. Böylece daha az aktif bir forum olur. Yani forumun zararına bir şey.
Neden istemesin?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

Hayır diyen ya çocuktur ya multi hesabı vardır buraya yazıyorum.
1620912586781.png

Senin burada böyle söylemen aşırı yanlış bazı çocuklar senden benden daha bilgili senin veremediğin bilgiyi belki o verecek insanları küçümsediğinin farkında mısın ?

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Ekli dosyayı görüntüle 151686
Senin burada böyle söylemen aşırı yanlış bazı çocuklar senden benden daha bilgili senin veremediğin bilgiyi belki o verecek insanları küçümsediğinin farkında mısın ?
Kimse kimseyi küçümsemiyor.

İtiraz eden net ya telefon numarası yoktur yada çocuktur eğer çocuksan annenin tel numarasini kullan buna yapabilecek kapasitesi vardır.

Zaten bu uygulamanın başarılı olduğunu gösteren site dh

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Kimse kimseyi küçümsemiyor.
Ben öyle düşünmüyor burası çoluk çocuk yeri değil demişsin burada çocuklara yer yok demişsin neden yer olmasın ki gayette var bilgilerini geliştiriyorlar insanlara yardımcı oluyorlar hem diyorsun ya insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz senin yardımcı olduğun kişilerin belli bir kısmıda çocuk onlar yardım isteyemezse sen nasıl yardım edeceksin.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Ben öyle düşünmüyor burası çoluk çocuk yeri değil demişsin burada çocuklara yer yok demişsin neden yer olmasın ki gayette var bilgilerini geliştiriyorlar insanlara yardımcı oluyorlar hem diyorsun ya insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz senin yardımcı olduğun kişilerin belli bir kısmıda çocuk onlar yardım isteyemezse sen nasıl yardım edeceksin.
Ben buranın samsung membersa dönüşmesini istemiyorum.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Multi hesaplar için Xenforo'nun farklı eklentileri var. Onlar denenebilir. Onun dışında telefon numarası ile onay kadar saçma bir olay olamaz. Herkesin telefon numarası olmayabilir veya güvenlik amacıyla vermek istemeyebilir.
Hayır hepsi işe yaramaz birisi vpn ile türkiyeye bağlanıp hesap açabilir

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Ekli dosyayı görüntüle 151686
Hem benim çocuk olduğumu yaptığım espriden çıkardı ya, diyecek lafım yok... Ne kadar öyle yazmasada açıkca belli ne demek istediği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...