'Mükemmel Hayatın Başlangıcı'

Bu konuyu okuyanlar

Lightman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çevrende yatmak istediğin ne kadar dişi varsa statüsüne, tipine, parasına bakmadan sırala onları…
Çünkü seninle işimiz bittiğinde bunların hiçbir önemi olmayacak.
Yeteneklerini keşfettiğinden beri hoşuna giden her dişiyle yatan biri olarak, sana bunları garanti ediyorum.

Beyler, bu konu "nasıl kız tavlanır" konusu değil.
Bu amaçla geldiyseniz yanlış yerdesiniz. Ama bu konunun getirisi bir ton dişidir desem yalan olmaz.
Hayatta dişiden daha önemli bir ton şey vardır beyler..
Hatta dişiler en önemsiz şeydir desem yine yalan olmaz. Ama siz ben dişimi baş tacı edeceğim,
hep gözümün önünde tutacağım, ne isterse yapacağım diyorsanız; burası pek size göre bir yer değil söyleyeyim.

Bunu her zaman yapmam fakat bu sefer bir istisna olacak.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Ya benim keşfedilecek dahi bir yeteneğim yoksa ne olacak ? Bu konuya boşuna mı girdim şimdi ? :)

Lightman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya benim keşfedilecek dahi bir yeteneğim yoksa ne olacak ? Bu konuya boşuna mı girdim şimdi ? :)

Kendini elevermek nasıl bir his?
"Gerekli itimadın yoksa "yapay abazalık" akımınla dalga geçip, gece yine yalnız uyuyabilirsin."
yatak seni bekler; yalnızca fazlalık yapma.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
:) Geyik konu başlangıcı için oldukça güzel bir cevap yazmışsın. Eyvallah.

Fakat nacizhane bir önerim şudur ; Bu şekilde bir konuyla ilk mesajınla bir foruma giriyorsan ve ciddiysen gelecek her eleştiriye ve bakış açısına olumlu yaklaşmalısın ki. Geyiğin geyik olduğu hemen ortaya çıkmasın. :cool:

Lightman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İçindeki alfayı dışarı çıkarıp, potansiyelinden tam olarak faydalanmanı sağlayacağım.
Arkadaş olarak görülen, "aman o mu? boşver onu" denilen adamlardan olmayacaksın daha fazla...

İlk olarak, dişiler ve erkekler farklıdır.
Hepimiz bunu başından beri biliyoruz; fakat amacımız asıl farkları keşfetmek ve bunların sebeplerini aramak.
Size sadece enteresan bilgiler vereceğim; gerisi zamanla mükemmel değişiminizi tamamlamanızla olacak..
Sadece özümseyin...

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Hala dişi diyor yahu. Arkadaş petshop forumu yan tarafta, sen yanlış gelmişsin.

Lightman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her dişi aslında çok basittir
Empati yeteneğinizi biraz kullandığınızda gözünüze çarpması gereken ilk olay; onların da erkekler kadar seks-aşk-mutluluk kavramlarına düşkün olduklarıdır.
Fakat buna rağmen hiçbirinde "abazalık" belirtisi göremezsiniz.
Her sağlıklı dişi telkin edildiği üzere kendini ağırdan satacaktır.
Dişiler mükemmel rol keserler.
Yani en güçlü anlarında "yardıma ihtiyacı olan prensesi", en muhtaç anlarında "çin prensesi"ni oynayabilirler size..
Çünkü onlar erkekleri köleleştirmek için yetiştirildiler.
Dinlediği her şarkıda, okuduğu her kitapta "aşk" olayında kendisinin üstün taraf olduğu kakıldı kafasına.
Annesi onu hep korudu; erkek çocuklarına karşı dikkatli olmasını söyledi...
Annesi onu bu denli mükemmel biçimde şartlarken, sen çok geri kaldın...

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
national geographic yeni belgeselini sunar :D

Lightman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
national geographic yeni belgeselini sunar :D
Evet, eğer belgeselim dişiler karşısında ezilen aciz erkekleri konu alırsa baş rolde seni oynatacağım.
Ben de son kısımda gelen ve senin uğruna öleceğin dişileri elde eden adam olacağım tabii.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Evet, eğer belgeselim dişiler karşısında ezilen aciz erkekleri konu alırsa baş rolde seni oynatacağım.
Ben de son kısımda gelen ve senin uğruna öleceğin dişileri elde eden adam olacağım tabii.

Sen bu uslupla bu forumda çok kalmazsın :D

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bu arkadaş geçenlerde kız tavlama taktikleri vericem deyip kimse sallamayınca çekip giden olmasın sakın :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Alfa erkek, beta erkek olayı.

Arkadaş buradan geliyor. Tıklayıp tümünü okuyabilirsiniz. :)

Bi' bitmediniz.

KenseiTakezo

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=325419]nikney[/MENTION] sağolsun arkadaşa gerek kalmadı, biz linkten devam ederiz :dil: :D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Abaza değil AbazaN bunu bile bilmeyen biri burada millete ahkam kesiyor ya da kestiğini zannediyor yazık!