Müjde Ar şaşkına çevirdi

cacar

Profesör
Müjde Ar öyle bir laf etti ki. Cem Yılmaz bile şaşkınlığını gizleyemedi.
Cem Yılmaz'ın konuk olduğu programa Ar'ın "Gazoz kapağımı Bedri açtı" sözleri damgasını vurdu.

Çiğdem Anad, Müjde Ar, Aysun Kayacı ve Pınar Kür'ün hazırlayıp sunduğu "Haydi Gel Bizimle Ol"un ilk bölümü önceki akşam NTV'de yayınlandı.

Müjde Ar'ın lise yılları

Müjde Ar geçmişe döndü ve Fatih Kız Lisesi'nde okuduğu yıllarda Darüşşafakalı erkek öğrencilerle oynadığı oyunları anımsadı. Bir de anısını anlatan Ar'ın sözleri ise stüdyodakileri ve ekran başındakileri şaşkına çevirdi.

Bu söz literatüre geçer

"Bedri diye biri vardı... Benim gazoz kapağımı açtı, ama içine akıtmadı. Ben de o gazozu Bedri'nin üzerine boşalttım" diyen Müjde Ar'ın bu sözlerinin ardından, Cem Yılmaz "Literatüre girecek bir açıklama bu" yorumunu yaptı.

Birkaç dakika sonra "Ben o Bedri'yim" diye NTV'yi arayan kişi yayına bağlamadı.

Kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=107424

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
emubaltaci dedi ki:
ben o bedriyim
zuhahaha :D
hiç anlayamadığım şey birinin adı geçiyor programlarda zırt diye o kişi arıyor. kanalın numarasını nerden biliyor, hemencecik nasıl düştü hat ???
müjder ar çoşmuş bi kere tutabilene aşk olsun...

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
Jojoba dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
ben o bedriyim
zuhahaha :D
hiç anlayamadığım şey birinin adı geçiyor programlarda zırt diye o kişi arıyor. kanalın numarasını nerden biliyor, hemencecik nasıl düştü hat ???
müjder ar çoşmuş bi kere tutabilene aşk olsun...
biz okadar arıyoruz neden baglanmıyor dimi :D

patrick

Profesör
Onursal Üye
seyrettim o programı.. harbi gazoz muhabbeti -müjde ar olunca- köpük dolu canlandırmaya kadar gitti kafamda.. :)

lucifer

Profesör
En son nerede görüldüler? >> Müjde Ar>Bedri adlı gazoz markasının patentini alırken :D

betülxx

Üyecik
Müjde ar bu herşey beklenir bunlardan.Prim yapmak için herşey derler gazoz kapagını bedri açtı filan.Ah ne hallere düşüyor insanlar ya.

regedit

Profesör
[size=14pt]"O"[/size] sunucular'ın ntv de ne işi var, ntv de kaliteyi düşürdü :mad:
bu yaptığı itiraftan sonra birde seyirciden alkış alarak böbürlenmesine diyecek laf yok |)
kalite o kadar düşük ki neyi kastettiği anlaşılmıyor, cem yılmaz'ın orada olmaması lazımdı !!!

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Bu konu daha önce açılmıştı, Müjde Ar'ın "yanlış anlaşılmalara" karşı cevabı da yazılmıştı hatta. Reklamları dinlediniz, şimdi ciddiyet..