Öneri Mühendislik için laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

miserable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
genel olarak yazılım ve proglamlama için bir laptop araştırıyorum bütçem max 9k ve oyunla alakam hiç yok oyun için kullanmicam laptopu ve araştırmalarım sonucu da genel olaraka 16gb ram 512ssd işimi görücek diğer özelliklere de bakıyorum tabiyki yanlış anlaşılmasın, msi ve asusdan yanayım hep ama bütçe olarak da ofiyatlarda 8gb ram olanlar var genelde alayım sonra elime para geçince taktırırım diye düşündüm ama bide lenova veya monster( buna pek olumlu değilim açıkcası ama f/p) markalarında işimi görücek laptoplar buldum birde sormak istediğim harici ekran kartı olanlara bakıyorum ama dahili bana bi eksisi olur mu( pek bilgili değilim bu kkonularda)​

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000005Q1J2
mesela bunu sevdim ama esileri 8gb ram ve webcamı yok

veya msi ama 8gb ram ve 60hz ekran yenileme hızı ki düşük bence

en olumlu bu şuan özellikler olarak ama lenova konusunda bilgim yok

bunu buldum ama inceleme videosu izledğimde laptopun plastiği cidden kötü geldi ekran kısmı lastik gibi sallanıyo falan

şimdiden teşekkürler :)

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Victus modeli aralarında en tercih edilesi. Malzeme tarafında bir sorun yok ancak ekranı gerçekten en ufak sarsıntıda sallanıyor. Bu konuda dikkatli edilmesi gerekiyor.