Muharrem İnce'den Erdoğan'a: 18 yıldır çevirdiğiniz filmlere Netflix'in bütçesi yetmez

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
CHP'li Muharrem İnce, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Netflix' paylaşımına yanıt verdi.

214058_594x241.png

Erdoğan'ın "Onlar dizi izleyip film çeviredursun, biz hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz" mesajına cevap veren Muharrem İnce, "18 yıldır sizin çevirdiğiniz filmleri çekmeye kalksa Netflix’in bütçesi yetmez" ifadelerini kullandı.

:tearsofjoy::tearsofjoy:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ah Muharrem İnce keşke seçim gecesi kaybolmasaydın sandıklara sahip çıksaydın da bunlar başımıza gelmeseydi.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bence 6 Underground’u benimsesinler konusu da hazır. Yapımı da 150 milyon dolar. ?

Reaksiyon puanı
10,325
Valla bu konuya yapacağım yorumu bizatihi Muharrem amcaya bırakıyorum! :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Muharrem İnceye'de rahat batıyor heralde.

Adamlar öyle bir tutmuş ki suyun başını seni oraya genel başkan yapmayacaklar işte boşuna zorluyon :(
(Ama adama helal olsun hiç yoktan diğer partililerden daha güzel twiitler atıyor. )

Bende şu video'yu bırakam. ( 47. sn'ye sonrasını dikkatli izleyin )

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
jack'çim muharrem inan boş adam ya. hala varlık gösterecek yüzü olmasına bile şaşırıyorum inan. yeterince rezil etti kendisini bence.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
jack'çim muharrem inan boş adam ya. hala varlık gösterecek yüzü olmasına bile şaşırıyorum inan. yeterince rezil etti kendisini bence.

Bence yanlış bir söylem. Muharrem İnce gerçek Atatürkçü lerden.

Adam 15-16 yıldır bıktık AKP'ye yenilmekten yeni bir kan getirecez partiye bu böyle olmuyor dedi. Nasıl olduysa başta destek veren herkes seçime yakın imzaları çekti döndü geri adım attı flan adamı ortada bıraktılar.
Sonra adam birden Genel başkanlığa aday iken kendini gel bakalım Muharrem lafı ile Cumhurbaşkanı adayı buldu. Hemde seçime çok az bir süre kala. Günde 2-3-4 miting yaptığı oluyordu seçim zamanı gerçeknte çok çalıştı. ( Ama gerek partisi ve bazı partililer tarafından yaznıl bırakıldım seçim zamanı diye adam kendide söylüyordu. )

Seçim geceside yanında olanlar konuşma yaptırmamış adama. Fox TV'ye attığı mesajın açıklanmasıda üstüne kaymak oldu karizmasını kötü çizdi Adam Kazandı lafı.
Sonradan birden harcadılar unuttular gitti adamı parti adını bile anmadı aylarca . Yıllar sonra CHP'ye yüzde 31 oy aldırdı. ( Hemde tek başına hiçbir ittifak yok iken. büyük bir başarı. Hatta benim gözümde 2019 seçimlerinde CHP'ye bazı belediyeleri kazandıran gazda bu seçimde ki atmosferden geldi )

Sonra durup dururken saraya giden CHP'li diye adamın son yaşama umudunuda aldılar. Baba evinde çıktı açıklamalar yaptı parti içinde Çete var bana kumpas kuruyorlar flan dedi. Sonradan gene nasıl olduysa susturdular...

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392

Boş adam mı ? 15 Milyon oy aldı rezil mi etti kendisini ..

Son mesajlar