Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Mısır Futbol Federasyonu, tedavisi devam eden Muhammed Salah'ın üç hafta içinde sahalara dönmesinin beklendiğini açıkladı. Bu haber, Salah'ın Dünya Kupasında forma giyebileceği anlamına gelirken Mısır'ın kupada, Uruguay karşısında oynayacağı ilk karşılaşmada yıldız oyuncunun sahadaki yerini alıp alamayacağı belirsizliğini koruyor.
752x395-muhammed-salah-dunya-kupasinda-forma-giyecek-1527698853876.jpg
UEFA Şampiyonlar Liginde Real Madrid ile oynadıkları final maçında sakatlanan Liverpool'un Mısırlı yıldızı Muhammed Salah, 2018 FIFA Dünya Kupasında forma giyecek.

Mısır Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Sergio Ramos ile girdiği ikili mücadelede omzundan sakatlanan 25 yaşındaki futbolcunun üç hafta sonra sahalara dönmesinin beklendiği kaydedildi.

2018 FIFA Dünya Kupasında ülkesinin Uruguay ile 15 Haziran'da yapacağı ilk grup maçında Salah'ın takımdaki yerini alıp alamayacağı ise belirsizliğini koruyor.

A Grubunda yer alan Mısır, 19 Haziran'da ev sahibi Rusya, 25 Haziran'da da Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

Kaynak:Sabah

Sizce Muhammed Salah kendisini Dünya Kupasında da gösterebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bu haberi duyduğuma sevindim. Final maçında sakatlandığında üzülmüştüm :)