Mudanya'dan Osmangazi'ye nasıl gidebilirim

Bu konuyu okuyanlar

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar ben BUDO Mudanya iskelesinden Osmangazi'ye gitmek istiyorum fakat nasıl gidebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
İskelenin dibinden otobüsler kalkıyor. Bursaraya giden otobüse binip oradan gidebilirsin. Ama gidebilmen için Bukart lazım. Yoksa birinden rica edip parasını verip kendi adına okutabilirsin. Ya da Mudanyada dolum noktaları Bukarttan satıyor alıp içine para yüklersin bir miktar öyle daha iyi olur senin için. Bursada 6 yıl geçirmiş birinden tavsiyelerim budur.

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İskelenin dibinden otobüsler kalkıyor. Bursaraya giden otobüse binip oradan gidebilirsin. Ama gidebilmen için Bukart lazım. Yoksa birinden rica edip parasını verip kendi adına okutabilirsin. Ya da Mudanyada dolum noktaları Bukarttan satıyor alıp içine para yüklersin bir miktar öyle daha iyi olur senin için. Bursada 6 yıl geçirmiş birinden tavsiyelerim budur.
çok teşekkür ederim hangi otobüse binmem gerektiğini biliyor musunuz peki ve yol ne kadar sürer bir bilginiz var mı?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Şu an tam hatırlamıyorum. 14 ile başlayan bir hat vardı merkeze gidiyordu ama diğer otobüslere göre pahalı. İstanbulda çift bilet bastığın otobüsler gibi düşün. 93 nolu hat direk Bursaraya gidiyor. Yaklaşık 30 dk sürer tramvaya. Osmangaziye ise 1-1 buçuk saatte varırsın. Bu arada ne için gidiyorsunuz özel bir konu değilse tabi ?

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Şu an tam hatırlamıyorum. 14 ile başlayan bir hat vardı merkeze gidiyordu ama diğer otobüslere göre pahalı. İstanbulda çift bilet bastığın otobüsler gibi düşün. 93 nolu hat direk Bursaraya gidiyor. Yaklaşık 30 dk sürer tramvaya. Osmangaziye ise 1-1 buçuk saatte varırsın. Bu arada ne için gidiyorsunuz özel bir konu değilse tabi ?
Anladım yol biraz uzun sürüyormüş. Bir arkadaşımla buluşmaya gidiyorum da sürpriz yapacağım kendisine

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Anladım yol biraz uzun sürüyormüş. Bir arkadaşımla buluşmaya gidiyorum da sürpriz yapacağım kendisine
Alakasız olacak zamanında kız arkadaşım varken bana da o yollar bitmez gibi geliyordu ama her yol aynıymış meğer.

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Alakasız olacak zamanında kız arkadaşım varken bana da o yollar bitmez gibi geliyordu ama her yol aynıymış meğer.
Bende kız arkadaşımın yanına gideceğim İstanbuldan Mudanya yaklaşık 2 saat sürerken mudanyadan osmangazinin uzun sürmesi garibime gitti sadece :sweatsmile:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Ben bu süreyi bekleme ve yürüme sürelerini de dahil ederek söyledim.

Son mesajlar