Dizi Mucize Doktor Bir Sezon Daha Oynayacak Deniliyorsa Niye Final Yapıyor Olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Mucize doktor bir sezon daha oymayacak diye denildi biliyorum öyleyse niye final yapıyor..

Aklıma dijital platform a geçecek geldi olabilir mi?
Ama mutlu şekilde bitmesi tuhaf.. dijitale geçecekse..

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Bence konu kalmadı dizide ve reytinglerlede alakalıdır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Tadında bırakalım demişlerdir 64 bölüm olmuş yeter diyerekten heralde.

Resmi sitelerinden yaptıkları açıklamada:

Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona, yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Tadında bırakalım demişlerdir 64 bölüm olmuş yeter diyerekten heralde.

Resmi sitelerinden yaptıkları açıklamada:

Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onunla güldük, onunla ağladık, insan olmak ne demek onunla hatırladık. Ona, yarattığı tüm mucizelerle birlikte veda etmenin vakti geldi.
Şimdi bende orijinaline baktım 20 bölümde bitmiş bide abd uyarlamasıda 62 bölümde bitmis bizimkiler 2 bölüm bile uzatmışlar sağolsunlar ?

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Aşk konusu gerçek hayatta çok zor olabilecek birşeydi. Benim dediğim gibi anca böyle şeyler dizilerde masallarda olur diyorum

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Doktorlar kadar hit almadı bnce önceden aynı tarzda bir dizi yapıldığı için dozunda bıraktılar

Son düzenleme:

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
niye tadında bıraktıklarını anlamış değilim siz Türk televizyon kanalısınız kendinize gelin :D dizi reyting alıyordu sömürseydiniz ya az daha :D

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
O zamanki şartlara göre doktorlar iyidi gerçekten hastanede bomba patlaması felan olmustu aklımda kalmıs betona gömülü adam getirmişlerdi ciddi vakalar vardı mucize doktorda gerçeklik sıfır
Burda da garip vakalar vardı misal kolu kopan adamın kolunu bacağına diktiler kolu iyileşene kadar...

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Doktorlar harbi harikaydı.O kadar fazla abartı yok.Flash tv oyunculuğu yok.(Burada flash tv'yi kötülemiyorum.)
Şu anki dizilerde hep şaçma sapan kurgular,yok bilmem onun babasının evladı benim halammış.Falan filan.
İnsanlar normal günlük hayattan şeyler görmek istiyor.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Doktor dizilerini tv de yayınlamak olmuyor zaten rtük yüzünden kan, organlar morganlar hep sansürleniyor gerçeklik gidiyor amerikadaki dizilerde serbest herşey ondan izleniyor o diziler eee bizde oylemi adamın yanağındaki morluğa bile sansür atıyolar dizi kültürünün değişmesi gerekiyor kökten

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Otizmli birinin sorunlarını Türkiye'de yapmak tehlikeli iş. Türkiye'nin başarısız yapımlarını izlemekten gına gelmiş. İnsanlar artık yeni şeyler, her bölümünde farklı şeyler olsun istiyor. Fakat otizmli birinin hareket ve davranışları sürekli tekrar eder biçimde bu yüzden tutmamış olabilir.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Ratingler düşer diye.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Mucize doktor bir sezon daha oymayacak diye denildi biliyorum öyleyse niye final yapıyor..

Aklıma dijital platform a geçecek geldi olabilir mi?
Ama mutlu şekilde bitmesi tuhaf.. dijitale geçecekse..
Dizi ilk çıktığında güzeldi ama sıkmaya başladı.Bitecek olmasına sevindim.