Muammer Kaddafi öldürüldü!

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Muammer Kaddafi böyle yakalanıp linç edildi
[SDNTV]http://video.beyazgazete.com/video/2011/10/20/2011102013895.f4v[/SDNTV]

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Harbiden ölmüş yani öldürülmüş.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Diktatör filandı ama böyle bir ölümü haketmiyordu.

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsan olsalardı, istediği kadar kötü bir insan olsun, silahsız, tek başına, mazlum bir durumda olan bir insana bunu yapmazlardı. Bu apaçık zalimliktir, aşağılılık, adiliktir.
Bir insanın bir şerefi var, bir duruşu var, bir kişininn onurunu alt üst eden ayaklar altına alan kişiler insan değil, insan kılığında olan hayvanlardır.
Allah bu şahısa bir beden vermiş, bu görüntülere bakıyorumda, apaçık bu bedene hakaret var. Vicdansız olan insan mıdır? Vicdanı olan kim savunmasız bir insana yapılan bu zulmü destekler?

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Büyüklerimiz, atalarımız her zaman doğru söyler: "zulm ile âbâd olanın âhiri berbâd olur" bu sözün doğruluğunun canlı kanıtı.(yada ölü)

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ee ne oldu şimdi libya halkı daha mı özgür? savaşı kim kazandı nato mu geçiş konseyi mi adam demezler mi ben sizi kaddafiden kurtardım karşılığında bana ne vereceksin bu yıkık ülkenin natoya yer altı zenginliklerinden başka verebilecek neyi var sorular daha çok ama cvplar yok

Fransa, Libya petrollerinin %40'ına karşılık muhaliflere destek verdi... Gerisini kim paylaşacak? Yakında çıkar ortaya...

Castiel Squier

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Libya Hakkında bilmedikleriniz.

-Libya yurttaşlarına kredi sıfır faizle verilir.

-Öğrencilere yaptıkları tahsile göre ortalama ücret ödenir.

-İşsizlere iş bulana kadar tam ücret ödenir .

-Evlenen çiftlere bedelsiz olarak konut verilir.

-Yurt dışında tahsil yapanlara 2500 Euro harçlık yanında, barınmak ve araç yardımı yapılır.

-Ülkede otomobiller fabrika maliyetine satılır.

-Libya’nın kimseye tek sent kredi borcu yoktur.

-Eğitim, tahsil ve sağlık hizmetleri tüm yurttaşlara bedelsizdir.

-Nüfusun yüzde 25’i yüksek tahsillidir.

-Son bombalama olaylarına kadar sokaklarda evsiz veya dilenci bulunmamaktaydı.

-Bir somun ekmek fiyatı sadece 15 centtir.

ABD ve diğer kapitalist Ülkelerin Libya’yı sevmemelerine şaşmamak gerek. Gaddafi IMF veya Dünya Bankası kredisi kullanmadı.

Libya bağımsızdı, savaşın gerçek nedeni budur, kendisi bir diktatör olabilir, ABD bunu sorun yapmaz. Ne zaman ki Gaddafi Petrol İhraç eden ülkelere OPEC Dolar ve Euro yerine altın karşılığı satış yapmalarını önerdi.

Bu altın karşılığı para basmayan Batılı ülkelerin iflasını istemek demekti…

Ne kadar doğrudur bilemem ama göz kamaştırıcı.

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türk Internet haber medyasında sorumsuzluk diz boyu . O vahşet görüntülerini (+18) ibaresi bile koymadan yayınladılar . Yazıklar olsun , Bizdede insanlık ölmüş

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
gerçekten çok ilginç demek ki bu adam türkiyede cem uzanla birlikte seçime girse barajı rahatça aşıcaktı ne kadar çok seveni varmış. görende italya ile libya kardeş ülkelerdi petrolü o yüzden paylaştılar sanıcak.

42 yıllık diktatörlükde herşey bedava olsa ne olur.

tamam ölüm şekli kötü olmuş biraz barbarca davranmışlar ancak yüceltmenin pek anlamı yok. kaddafinin diğer devrik liderlerden tek farkı daha iyi şov yapabilmesiydi. bu yüzden en geç o düştü. anti amerikancılık oyununu en iyi o oynadı.

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten çok ilginç demek ki bu adam türkiyede cem uzanla birlikte seçime girse barajı rahatça aşıcaktı ne kadar çok seveni varmış. görende italya ile libya kardeş ülkelerdi petrolü o yüzden paylaştılar sanıcak.

42 yıllık diktatörlükde herşey bedava olsa ne olur.

tamam ölüm şekli kötü olmuş biraz barbarca davranmışlar ancak yüceltmenin pek anlamı yok. kaddafinin diğer devrik liderlerden tek farkı daha iyi şov yapabilmesiydi. bu yüzden en geç o düştü. anti amerikancılık oyununu en iyi o oynadı.

Kıbrıs harekatında Bütün dünya Türkiyeye sırtını döndüğünde , Bu adam bize yardım etmiş . O demokratik geçinen hiç bir avrupa ülkesi , ve Amerika yüzümüze bakmamış

Ben napıyım böyle demokrasiyi , O diktatör dediğin adama bence Türkiye olarak minnet borçluyuz

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Libya artık daha özgür. (?)

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bir kare , video .. Saddam öldü....
Bir kare , video .. Ladin öldü....
Bir kare , video .. Kaddafi öldü....

Ceset yok, Mezar yok ...

Biraz Hollywood tarzı :)

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir kare , video .. Saddam öldü....
Bir kare , video .. Ladin öldü....
Bir kare , video .. Kaddafi öldü....

Ceset yok, Mezar yok ...

Biraz Hollywood tarzı :)

Büyük Güçler demokrasi demeden düşmanlarını öldürüyor , Ve tüm dünyaya rezil ediyor.

Bize gelince , insan hakları diyorlar , demokrasi diyorlar , Yargılama diyorlar elimizi kolumuzu bağlıyorlar. Biz o Yüzden Büyük bir güç değiliz

Suçlu bile olsa Kaddafiyi neden yargılamadılar , Mahkemeye çıkarmadılar ?

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
biz neden bebek katilini öldüremiyoruz?

acizcool

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük Güçler demokrasi demeden düşmanlarını öldürüyor , Ve tüm dünyaya rezil ediyor.

Bize gelince , insan hakları diyorlar , demokrasi diyorlar , Yargılama diyorlar elimizi kolumuzu bağlıyorlar. Biz o Yüzden Büyük bir güç değiliz

Suçlu bile olsa Kaddafiyi neden yargılamadılar , Mahkemeye çıkarmadılar ?

Bizde "demokrasi" var da ondan!!! :cursing:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Kıbrıs harekatında Bütün dünya Türkiyeye sırtını döndüğünde , Bu adam bize yardım etmiş . O demokratik geçinen hiç bir avrupa ülkesi , ve Amerika yüzümüze bakmamış

Ben napıyım böyle demokrasiyi , O diktatör dediğin adama bence Türkiye olarak minnet borçluyuz

diktatör benim sözüm değil tüm dünyanın sözü. kaddafi türkiye ile iyi geçindi diye iyi insan olmuyor. demokratik geçinen avrupa ülkeleri bize yardım etmek zorunda değiller. her ülke kendi çıkarını düşünür. duygusal yaklaşıcak olursak o zaman türkiyenin ırağa amerikadan önce girmesi gerekirdi.

özgürlüğünü vemedikden sonra cebine para koysalar ne farkeder.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Madem dünya bu kadar İnsan haklarına saygılıydı ve demokratikti . Kaddafiyi Neden Yargılamadılar neden mahkemeye dahi çıkarmadan vahşice öldürdüler ?

Bumu şimdi demokratiklik ?

Neden bu demokratikleştirme çalışmaları hep petrolü olan ülkelere uğruyor ?

kaddafiyi yollarda sürükleyenler yine kendi halkıydı. demokratik geçinen avrupalılar libya halkını düşünmek zorunda hissetmiyorlar. herkes türk değil başkasını düşünsün. libya halkı kendi kendini kurtarmak zorunda.

bu olayların hepsi amerikanın desteği ile kurulmuş dikdatörlüklerde gerçekleşiyor. bu çok normal çünkü amerika artık buna izin vermek zorunda kaldı. halk bir şekilde bu dikdatörleri indirecekti amerikada herzamanki gibi gücün karşısında değil yanında olmayı tercih etti. avrupada aynı mantık ile hamle yaptı.

sonuçta %25'i yüksek tahsilli olduğu iddia edilen ülkenin insanları eski dikdatörlerini öldürüp kamyonun arkasında sürükledi. böyle bir canilik gösterebilen bir halk avrupalıların ekmeğine yağ sürmüyor mu

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
diktatör benim sözüm değil tüm dünyanın sözü. kaddafi türkiye ile iyi geçindi diye iyi insan olmuyor. demokratik geçinen avrupa ülkeleri bize yardım etmek zorunda değiller. her ülke kendi çıkarını düşünür. duygusal yaklaşıcak olursak o zaman türkiyenin ırağa amerikadan önce girmesi gerekirdi.

özgürlüğünü vemedikden sonra cebine para koysalar ne farkeder.

Madem dünya bu kadar İnsan haklarına saygılıydı ve demokratikti . Kaddafiyi Neden Yargılamadılar neden mahkemeye dahi çıkarmadan vahşice öldürdüler ?

Bumu şimdi demokratiklik ?

Neden bu demokratikleştirme çalışmaları hep petrolü olan ülkelere uğruyor ?

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

Sonuçta bu adam bir Liderdi , Gurur kırıcı bir şekilde öldürülmesi çok üzücü

Kaddafiye diktatör diyorlar, Peki ben soruyorum , Kaddafiyi bu denli vahşice öldürenler ne peki ?

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bu arada Kaddafi bir amerikan başkanına OĞLUM diyebilen tek liderdi :) Keşke bu şekilde değilde savaşarak ölseydi bu filmin sonu malesef en başından belliydi.

KVR1333D3N9

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonuç:

Oyuna Gelen, Birbirinin kanını akıtanlar ve Ölenler yine müslümanlar oldu

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kaddafiden boşalan koltuğa yeni bir amerikan piyonu oturacak hepsi bu...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Allah rahmet eylesin.

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sen gel 42 yıl zevkine düşkün bir yönetici ol sonra lağım çukuruna saklan ardından yönettiklerin tarafından linç edilerek öl.Çok kötü bir ölüm.

Irak,Mısır,Libya,Tunus ve İnşaAllah ardından Suriye ve Suriye'ye destek vermeye devam ederse İran.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Ne olursa olsun bir siyasi lider öldürülmemeli

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Tam anlamıyla vahşilik. Cansız bedenle fotoğraf çektirmeler, videoya almalar falan. Nasıl Müslümanlıksa artık. Kafir dediklerinden, Ömer Muhtar'ın savaştığı kişlerden farkları yok.

Allah ölümün bile hayırlı şeklini nasip etsin.