Yardım Mtbilişimden aldığım monitör 2.elmi

Migel Diaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
merhabalar hpomen 8ac94aa monitör aldım geldi elime ulaştı fakat sanki ellenmiş gibiydi parmak izlerimi diyeyim kirmi diyeyim fabrikasyon olabilirmi ikinci el kullanılmış ürün veya iade edilen bir ürünü onlar sıfır diye satmış olabilirlermi Baya panikledim şuanda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya bakabilecek acil yardımmm

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,128
Fabrikadan çıkan sıfır üründe parmak izi olamaz. İade ürünü satmış olabilirler.

Migel Diaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
iade ürün sattıklarını düşünüyorum yarın bu konu hakkında gereken yeri arayacağım

direk degişim istiyeceğim bu sbeepten onarıma sokamazlar herhalde :D direk değişim verirlermi

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,128
Satıcıyla görüşün değişim yapabilirler direkt.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
554
iade ürün sattıklarını düşünüyorum yarın bu konu hakkında gereken yeri arayacağım

direk degişim istiyeceğim bu sbeepten onarıma sokamazlar herhalde :D direk değişim verirlermi

Ilımlı bir firmaysa sıkıntı çıkartmazlar ama biraz sıkıntılı bir firmaysa adamlar "Koliyi açarken videoya çektin mi?", ya da ne bileyim "Sizin parmak vurmadığınızı ne bilelim?" gibi sorular yöneltebilirler. Umarım ilk seçenekle karşılaşırsın :)

Migel Diaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ilımlı bir firmaysa sıkıntı çıkartmazlar ama biraz sıkıntılı bir firmaysa adamlar "Koliyi açarken videoya çektin mi?", ya da ne bileyim "Sizin parmak vurmadığınızı ne bilelim?" gibi sorular yöneltebilirler. Umarım ilk seçenekle karşılaşırsın :)
videoya çekemedim hiç olmadı değişim yapmazlarsa iade ederim iade hakkımda var :D

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
iade talebini oluşturdum söke söke mağazayı aradım laga luga yaptı trendyolu aradım direk iade işlemlerini başlattı :D
Laga luga olarak ne söylediği önemli. Trendyol iade işlemlerini başlatır ama iadeyi onaylamak satıcıya kalan bir konu onaylamazsa başın biraz ağrır :)

Migel Diaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Laga luga olarak ne söylediği önemli. Trendyol iade işlemlerini başlatır ama iadeyi onaylamak satıcıya kalan bir konu onaylamazsa başın biraz ağrır :)
iade kabul etmesin ozaman kimin başı ağrır görürüm hocam asusa ben iade için 5 kere git gel yaptırttım benim için zevk olur sadece bu gelecek parayla yeni monitör almam gecikicek fiyatlar uçabilir ):