MTB Usb Aygıt Sürücüsü Yazılımı Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

cihat52.5

Üyecik
Merhabalar arkadaslar samsung galaxy w i8150 telefonu PCye bagladıgımda bu hatayı almaktayım. Netteki cogu dökümAna bakıp uygulamama ragmen bi sonuca ulasamadım. Acaba ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Hatanın ekran görüntüsünü veriyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usb nin girisini telefona bagla ama pc ye baglamadan once asagıdakileri yap

- ayarlar > kablosuz ağ > usb yardımcı uygulamaları > bellegi pc ye baglaya bas ardından
usb nin diger ucunu pc ye tak 10 sn kdr bkle yeşil android simgesi gelnce baglana bas tamamdır :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dediklerini yaptım ama ''usb bağlı.lütfen kabloyu çıkarın'' diyo ama gelmiyo hala bilgisayarıma
napabilrim yardımcı olurmusun ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen benimkinde de öyle oluyor lütfen yardım edin ya :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kies'i yükleyin ve PC yi yeniden başlatın aygıtı pc ye takın .
Win 7 32 ve 64 bit bilgisayarlarımın ikisinde de çalıştı .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eger Söylenenlerin aynen yaparsanız baglanıyo . Allah Razı Olsun Baglandı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kabloyu takıp ayarlara girmeyin ilk önce ayarlara girip kabloyu takın öyle oyuyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim nokia c3 01 var pc ye bağlıyom ama görüyo ama bi kutuccuk çıkıyo orda donannımınız göründü ama düzgün çalışmayalbilir diyo. napcam ???:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tlfnum galaxy s3 mini .. daha önce pc ye baglamak icin kabloyu takıyodum direk bağlanıyodu .. şimdi 2 gündür takıyorum sağda usb aygıtı tanımlanamadı diyo üstte mtb işareti bile gözükmüyo nolursunuz bana bi çözüm gösterin telefon şarj oluyo ama bağlanamıyorum ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kies de galaxy mini yazılımını yükseltmek isyirorum. her şey hazırlanıyor tam yazılım yükselme anında usb tanınmadı diyor. yardım bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende samsung galaxy tab3 tm-210 var pc ye taktıgım zaman yüklenırken hata olustu diyor ve sona basın diyo basıyorum ve bidaha okumuyor lütfen yardım 2 gündür bunla ugrasıyorum baska bilgisayar okuyor ne yapmalıyım yardımmm