Msn yardım "kids passport"

@DN@N

Doçent
Arkadaşlar skydrive başlatabilmem için yaşadığım yeri a.b.d new york yaptım
ama ne olduysa bundan sonra oldu
sonra msn i açmaya kalktığımda
Kids passport hesabının windows live messenger kullanmaya izni yok die bir msj veriyor.
ne kadar uğraştıysam açılmıyor
hotmail sitesine girdiğimde
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
You need permission to use Microsoft online services.
Before you can sign in and use Microsoft online services, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.

I'm an adult. Why am I seeing this page?
After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, adnan_1903@live.com.

Parent: To give or deny your child permission to sign in and use Microsoft online services, click Get Permission Now.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
böle bişi çıkıo ama bir türlü düzelmio
şimdiden teşekkür ediyorum.....

PcMaSTeR

Profesör
Ayarlardan Kids (yani ebeveyn) ayarlarını yeniden düzenlemen gerekiyor.
Mailini açıp ordan arayüzü tekrar türkçe seç(bölgeyi değil görüntüleme adı olacak) Sonrada Seçeneklerden dediğim yerlerde gerekli düzenlemeleri yap.

@DN@N

Doçent
Biraz uğraştım oldu
bende ebeveynimin e mail adresini istedi
bende diğer adresimi yazdım
ona bir mail gönderdiler
linke tıkladığımda kredi kartı bilgilerini istediler
girdikten sonra adresi aktifleştirdiler
Pcmaster yardımın için teşekkürler

MSDN

Profesör
Pc Master böle bir sorunum çıkarsa bu konuya bakar sorunumu hallederim yardımın için teşekkür ediyoruz :)

MSDN

Profesör
sorun şuki 9 yaşında olduğum için adresi kapadılar etkinleştiremiom acaba sonu @vista.aero olduğumu için olmuo

PcMaSTeR

Profesör
vista.aero çakma bi adres galiba zaten verildikten 5 dk sonra kapanmıştı. yani üzülmeye gerek yok... başka adres ile email alabilirsin tavsiyem yahoo'dur. Türkçe arayüzde sıfır reklam ve hızlı, en önemlisi adressguard var ki tadından yenilmiyor :) Ayrıca yaşını büyük göster ;)

MSDN

Profesör
PcMaSTeR dedi ki:
vista.aero çakma bi adres galiba zaten verildikten 5 dk sonra kapanmıştı. yani üzülmeye gerek yok... başka adres ile email alabilirsin tavsiyem yahoo'dur. Türkçe arayüzde sıfır reklam ve hızlı, en önemlisi adressguard var ki tadından yenilmiyor :) Ayrıca yaşını büyük göster ;)
zaten ben fanatik bir yahoo cuyum :D ;D

elektr10

Profesör
PcMaSTeR dedi ki:
Adressguard ne ola ki :L