MSN Orucu Bozar Mı Hocam?

Bu konuyu okuyanlar

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
34926.jpg
Verdiği fetvalarla gündeme gelen Zekeriya Beyaz'a MSN soruldu. MSN orucu bozar mı..?
Verdiği fetvalar ile gündeme gelen ilahiyatçı Zekeriya Beyaz, daha önce zararlı siteler 'hack'lenebilir sözünün kurbanı oldu. Sitesi çökertilen Beyaz, “Bunun hesabını nasıl verecekler” diye feryat etti. Beyaz, kızlarla MSN'den konuşmanın oruca tesir edebileceğini söyledi.

Kişisel sitesi ve MSN Messenger'daki sohbetleriyle teknoloji dostu bir tavır sergileyen İlahiyatçı Zekeriya Beyaz, zaman zaman teknolojik kazalara da maruz kalıyor. Daha önce MSN'den konuştuğu bir 'hacker'a “Zararlı siteleri çökertmek caizdir. Gazanız mübarek olsun” diye fetva veren Beyaz Hoca, kendi sitesinin 'hack'lenmesiyle şoka uğradı.

Zekeriya Beyaz, 'hacker'lar tarafından kaydedilen son MSN görüşmelerinde, sitesini çökerten 'hacker'ın bu kez yanlış yola saptığını savunuyor ve “Böyle yapmaları caiz değil. Ben orada emek vererek bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yüce Allah ahret günü karşılaştırır bizi. Bunun hesabını nasıl verecek?” diyor.

“MSN'de kızlarla konuşmak oruç bozar mı?” sorusuna ise Beyaz, şöyle cevap veriyor: “Duruma göre değişir. Burada niyet önemli. O an içindeki niyetin önemli. Ama bana sorarsan MSN orucu bozmaz.”

Kaynak

DaY_WalkeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Orucu bozmaz,sadece msnde kiminle ve ne konuştuğuna bağlı...

Ayrıca bu Zekeriya Beyaz'dan nefret ederim sosyete hocası salağın teki...

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Neden bozsun ki msn'den yemekte yemiyorsun ilişkiyede girmiyorsun bu konuşmak orucu bozar mı gibi saçma bir soru olmuş.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
dinlemeyin şu adamı ya. millet dalga geçiyo buda şaklabanlığa devam ediyo

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biri abyaya biri konyaya bakıyor gözlerinin ztn

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iyi olmuş kendi sitesini çökertmişler :D

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Ben de tam konuyu açarken Zekeriya hocaya sorun yazacaktım oysa ki ona sorulmuş zaten ilginçliklerin adamı

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sorun hocada değil aslında bu soruları soran milletimizde.Ben Zekeri'ya hocaya hiç kızmıyorum en iyisini yapıyor.Verdiği cevaplar ilede okuduğumuz cevaplar arasında alaka yok çarpıtıyolar.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
beyaz hoca bazı kimselerin istedikleri cvb ları zamanında verdigi için bu yerlere gelmiş kullanılmış biridir. ayrıca MSN karşındaki kızla konuşurken ki niyet öenmlidir, bozulması için.. gençlerimizin msnlerde genellikle cinsel istek amaçlı konuşmalar yapması içlerinden bunu geçirmesi bozar.. yoksa bi arkadasınla konusman neden bozsn..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
emubaltaci dedi ki:
beyaz hoca bazı kimselerin istedikleri cvb ları zamanında verdigi için bu yerlere gelmiş kullanılmış biridir. ayrıca MSN karşındaki kızla konuşurken ki niyet öenmlidir, bozulması için.. gençlerimizin msnlerde genellikle cinsel istek amaçlı konuşmalar yapması içlerinden bunu geçirmesi bozar.. yoksa bi arkadasınla konusman neden bozsn..
emu beyaz mı oldun :D

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
şuna hoca demeyelim ya işine gelenlere caiz diyip tüm islam camiasının asabını bozuyor bi kere yüzünde nur filanda yok :) nası hoca buuuuu :)sitesini kim hacklediyse helal olsun elleri dert görmesin walla ne diyim çok ii etmiş...